Jump to content

Oficjalne partnerstwa


szykaro23

Recommended Posts

Drodzy kierowcy,

 

Dzisiaj ogłaszamy kolejny krok w stronę wspierania i angażowania projektów społecznościowych, które tak bardzo związane są z TruckersMP i naszą społecznością. Nieco ponad rok temu przedstawiliśmy nasz projekt Community Contributors, w którym uznajemy osoby które mają duże znaczenie dla naszej społeczności, czy to poprzez transmisję na żywo, pomaganie innym czy organizowanie wydarzeń. Dzisiaj uruchamiamy nasz oficjalny program partnerstw.

 

Co oznaczają oficjalne partnerstwa?
Program Official Partnerships to sposób łączenia się z różnymi organizacjami społecznościowymi, które są postrzegane jako zapewniające swoim użytkownikom autentyczną i wysokiej jakości usługę, przyczyniające się w znaczący sposób do rozwoju TruckersMP i naszej globalnej społeczności, a ich wspólnym celem jest poprawa doświadczenia ich projektów. Oficjalne partnerstwa pozwalają nam współpracować z nimi i angażować się w ich projekty oraz współpracować w celu zapewnienia jeszcze lepszych funkcji i usług dla obu organizacji.

 

Kto jest zaangażowany?
Należy pamiętać, że nasi oficjalni partnerzy nie są pracownikami, ale będą zaangażowani w obszary zespołu i będą ściśle ze sobą współpracować. Dlatego z przyjemnością ogłaszamy naszych pierwszych dwóch oficjalnych partnerów:

 

  • ProMods - po tygodniach ciężkiej pracy i dyskusji ze sobą postanowiliśmy połączyć siły z zespołem ProMods. Jak już ogłoszono, ta współpraca niesie ze sobą wsparcie dla ProMods v2.42 w TruckersMP, rozwój, który tak bardzo cieszymy się, że możemy przedstawić wam wkrótce. ProMods to niesamowity projekt, który zapewnia graczom mapy jak żadne inne - szczegóły, realizm i ogólnie w pełni wciągające wrażenia z jazdy. Warto pamiętać, że bliżej wydania na blogu pojawi się kolejny post w tej sprawie. Zobacz post z FAQ tutaj.

 

  • Truckers.FM - długoletnia prowadzona przez społeczność stacja radiowa. Ten projekt jest poświęcony społeczności entuzjastów ciężarówek. Niezależnie od tego, czy zapewniając im wysokiej jakości radio 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu ale także poprzez angażowanie się w rozmowy ze swoją społecznością na Discord. Jest ona jedną z największych społeczności, które regularnie wnoszą znaczący wkład w naszą działalność. London, współzałożyciel i kierownik Truckers.FM, powiedział: „TruckersMP zawsze odgrywał dużą rolę w naszej stacji radiowej. Wielu słuchaczy polega na naszych komunikatach drogowych i wiadomościach, aby otrzymywać informacje podczas podróży z przyjaciółmi. Nadajemy reklamy dla VTC, wydarzenia, strimerów i wszystkie inne rzeczy związane z symulatorami ciężarówki, pozwalając słuchaczom wiedzieć, co dzieje się w świecie ETS2, ATS, TMP i nie tylko! Dzięki 4-letniemu doświadczeniu radiowemu, będąc największą stacją radiową TruckersMP, jesteśmy dumni z tego, co robimy, i mamy zespół niesamowitych ludzi, którzy przez całą dobę dostarczają rozrywkę do Twojej kabiny. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z fantastycznym zespołem, który stoi za największą modyfikacją trybu wieloosobowego dla samochodów ciężarowych. Uważamy, że idealnie pasuje to do naszej stacji, a także cieszymy się z perspektywy przyszłej współpracy, takiej jak dystrybucja ekskluzywnych aktualizacji, łączenie się na oficjalne wydarzenia, prezenty i wiele więcej! ”

 

Co możemy na tym zyskać?
Oficjalne partnerstwa pozwalają nam ściśle współpracować z naszymi partnerami oraz uczyć się od nich w celu wzajemnego doskonalenia projektów oraz zapewnienia jeszcze lepszych funkcji i usług. Naszym partnerom pozwala to na otrzymywanie informacji, omawianie nowych projektów, strategi z TruckersMP oraz uzyskiwać dostęp do specjalnych funkcji. Nam pozwala to na dotarcie do większej części społeczności, do której być może nie bylibyśmy w stanie dotrzeć. Także jesteśmy w stanie zapewnić wiele funkcji dla naszej społeczności, aby poprawić ich wrażenia z gry.

 

Jak mogę zostać oficjalnym partnerem?
Nasi oficjalni partnerzy są wybierani na podstawie określonych kryteriów. Ważne jest również, aby oba projekty mogły czerpać korzyści z partnerstwa, więc nie akceptujemy ich pochopnie. Jeśli uważasz, że masz coś do zaoferowania i chciałbyś porozmawiać o partnerstwie, z przyjemnością porozmawiamy z Tobą za pośrednictwem systemu feedback w kategorii Community Managment.

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani uruchomieniem tego programu i mamy nadzieję, że przyniesie on więcej niesamowitych i ekscytujących funkcji w przyszłości. Z niecierpliwością czekamy na Twoje opinie i nigdy nie wiesz ... może będziesz naszym następnym oficjalnym partnerem!

 

Zespół TruckersMP

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.