Jump to content

Unreliable connection çözümleri.

SpirtY

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar bugün "Unreliable connection" adlı hata alıpta oyundan atılan arkadaşlar için çözüm dahilinde bir konu açmış bulunmaktayım.Bende daha öncesinde bu hatayı alıp oyuna 1 ay ara veren birisiyim farklı bir Wifi ile şans eseri oyuna bağlanmaya çalıştığımda öğrendimki sorunum sadece DNS imiş.Fotoğraflı anlatımımda nasıl DNS'yi otomatik olarak almayı gösterdim.Bunun dışında 2 tane daha çözüm yolu bulunmakta hadi bu çözümlere göz atalım: 

1-Bağlandığınız şehirde çok fazla araç olması nedeni ile olabilmektedir. Oyuna Start demeden önce farklı yerlerden oyuna başlamayı deneyebilirsiniz.

2-Oyuna Start verdiğiniz zaman aracın iç kameralarından değil dış kameralarından bakın 2 numaralı kamera buna bir örnektir.

3-Güçlü ve güvenilir bir internete sahip olmanız gerekmektedir modeminizi kapatıp açmayı denemelisiniz sorun devam ediyorsa VPN kullanmanız tavsiyemdir.

Buraya kadar sabırla okuduğunuz için teşekkür eder çözümünüz çalıştı ise yorum atmayı unutmayın sağ alttaki kalp tuşuna basarak bana Like verebilirsiniz :) 

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_10.jpg

• Like 1
  • HaulieLove 1
  • Woah! 1

İnsanlara yardım eden

Kar amaçı gütmeyen kuruluş ?

Unrealiable connection dediğimz olay internetin oyun sunucusuna geç dönmesidir ondan dolayı oyundan atmalar gerçekleşir. 20 şeritlik yolu aynı anda 100 aracın kullanmasına bağlayabiliriz yola ne olur yol sıkışır kenetlenir açılmaz o yüzden bazı araçların yoldan çekilmesi gerekir. Olayın kısa özeti bu. Çözüm çok mantıklı sevdim.

Çözümlerim kısa ve sadedir ama etkilidir.

merhaba @[TSP]Lorenzo

dediğinize daima katılıyorum. Bu çözüm iyidir.

16 hours ago, [TSP]Lorenzo said:

Unrealiable connection dediğimz olay internetin oyun sunucusuna geç dönmesidir ondan dolayı oyundan atmalar gerçekleşir. 20 şeritlik yolu aynı anda 100 aracın kullanmasına bağlayabiliriz yola ne olur yol sıkışır kenetlenir açılmaz o yüzden bazı araçların yoldan çekilmesi gerekir. Olayın kısa özeti bu. Çözüm çok mantıklı sevdim.

21 hours ago, [TSP]Lorenzo said:

Çok teşekkür ederim beğenmenize sevindim :)

• Like 1
  • HaulieLove 1

İnsanlara yardım eden

Kar amaçı gütmeyen kuruluş ?

• 8 months later...