Jump to content

Konkurs na zdjęcie miesiąca - Październik 2019


Recommended Posts

konkursdraft7.png



Witajcie!

 

O co chodzi w tym konkursie?

Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Team dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

 

Jak to działa?

Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2

Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie

 

Zasady:

 

1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika

2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie

3. W tym miesiącu akceptowane są tylko zdjęcia z Euro Truck Simulator 2 z powodu tematu przewodniego

4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 

5 Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP) [dopuszczamy wyjątki w zależności jak zdjęcie jest wykonane, jeśli chcesz wstawić zdjęcie które nie spełnia tych wymagań rozdzielczości napisz do mnie prywatna wiadomość a ja je wtedy sprawdzę i powiem czy możne brać udział]

6. Lista zwycięzców zostanie opublikowana maksymalnie 4 dni od zakończenia konkursu


Tematem przewodnim październikowej edycji naszego konkursu będzie ciężarówka, która nam jako wirtualnym kierowcom kazała na siebie czekać bardzo długi czas. Ciężarówka ta nazywana jest pieszczotliwe królową lawet ? Myślimy że nie trzeba wam jej za bardzo przedstawiać, ponieważ dobrze wiecie o jakiego trucka chodzi, jednak że aby formalności stało się za dość mowa tu o Renault Rang T. To właśnie tej marki ciężarówkę chcielibyśmy abyście nam pokazali


W tym miesiącu konkurs zakończy się 31 października o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.
Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie https://www.facebook.com/groups/truckersmppl/


Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj -  


Powodzenia dla wszystkich!

TruckersMP Team

 

Administratorem konkursu jest @BoSsik2

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • Luna pinned and featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.