Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

K-REISS Community


Guest

Recommended Posts

download.jpg.7fbd4ea6156f23a8e54b411f05c297fd.jpg
K-REISS Community- esam latviešu grupa,kuras pamatā ir spēle Euro Truck Simulator 2.

♦Vēlamie uzstādījumi grupas kopēja tēla veidošanai,info vairāk jau jaunpienācējiem:
----------------------------------------
+ spēles TAGā [K-REISS]/LV/ uzraksts baltā krāsā ar visām iekavām
----------------------------------------
+ oficiālais auto krāsojums- http://prntscr.com/maw7gr ,kā arī uz ets2c.com konvojiem. Sīkāka informācija ir mūsu diskord info kanālā #oficiālais krāsojums.

----------------------------------------
+ braucam Simulation 1 serverī
----------------------------------------
+ komunikācijai izmantojam: DISCORD

Spēles integrētajā rācijā-kanāls Nr.13.

♦Komunicējot (spēlē,steamā vai DISCORD) ar biedriem,NEVĒLAMS:

-- izturēties tā,kas aizskar cilvēka cieņu, ir diskriminējošs, vulgārs vai pretrunā ar vispārpieņemtām morāles un pieklājības normām

-- piedaloties konvojā,neizaicināt citus spēlētājus,kas var kaitēt konvoja dalībniekiem vai konvoja norisei;izņemot gadījumus,kad kāds svešs spēlētājs pats neizprovacē mūs (šeit jābūt pierādījumiem-video)

-- ja vēl neesi apstiprināts/a mūsu grupā,K-REISS tagu NAV ATĻAUTS likt kā spēles TABā,tā steamā,vai arī saskaņot to ar mani.Pretējā gadījumā grupā Tev netikt. Izdzēstajiem/izgājušajiem lietotājiem ir jānoņem K-REISS tags.

! UZMANĪBU !

K-REISS logo izmantošana ir jāsaskaņo ar mani- Andri.
Tas tika izveidots tikai K-REISS biedriem.
Šis logo ir TIKAI mūsu YouTube kanālam un nav atļauts izmantot citos kanālos kā avataru vai uz ekrāna kā ūdenzīmi!

☻☻☻Jautājumi un atbildes par pievienošanos K-REISS Community☻☻☻

•Vai es varu pievienoties jums?
►Jā,protams vari,ja Tavs vecums ir 15+ un,ja Euro Truck Simulator2 ir tava primārā spēle

•Kas man jādara,lai tiktu grupā?
►Pirmkārt,Tev ir jānāk pie mums discordā komunicēt,lai zinām,kas tu esi.
►Otrkārt,piedalīties braucienos 1-2 nedēļas,lai mums būtu iespaids par Tavu braukšanas stilu.
►Treškārt,būs jāliek eksāmens,kuras likšana noteik tiešraidē mūsu YouTube kanālā.

•Kā notiek eksāmenu likšana?
►Eksāmenu norisi un to likšanas ierakstus var apskatīties turpat atsevišķā atskaņošanas sarakstā https://www.youtube.com/playlist?list=PLjiuAeLRzpCd73s8GPntJ07bV0P2gHJU4

•Kurš pieņem eksāmenus?
►Šobrīd tos pieņemam mēs,Andris [K-REISS] Producer un ⭕??????™

•Cik kļūdu ir pieļaujami eksāmenos?
►Var būt divas rupjas kļūdas.

•Cik reizes var pārlikt?
►Eksāmenus var pārlikt divas reizes ar divu nedēļu intervālu.

►►Ja eksāmeni ir nolikti,tad kļūsti par pilnvērtīgu K-REISS biedru.Pārējā informācija ir grupas apraksta pašā augšā.

SVARĪGI! Par steam un DISCORD noteikumu izmaiņām neviens personiski netiks informēts.Sekojiet informācijai!

K-REISS Direktors: Andris [K-REISS] Producer
Un pavisam drīz būs pieejama mājas lapa ar pieteikumu!
https://truckersmp.com/vtc/1996

Esošās grupas vēsture būtiski sākās aptuveni ap decembri 2014,janvāri/februāri 2015.,kad uz ceļa viens latvietis (es) satika divus ( burkaanu un Modzhu) stāvējām korķī pie Amsterdamas vienā no krustojumiem. Braucām regulāri,runājām TS un izlēmām-kādēļ ,lai steamā,TS un Raidcall grupu neizveidotu? Iesākumā nosaukums bija cits un mainījām divas reizes,bet biedri bija tie paši plus/mīnus.. Grupas nosaukums 28.02.2016. tikai mainīts un kļuva par "Kreiss",vēlāk 6.06.2016. par "K-REISS Community". Tā kā patiesais "K-REISS Community" dzimšanas datums ir 28.02.2016. Esošās grupas vēsture būtiski sākās aptuveni ap decembri 2014,janvāri/februāri 2015.,kad uz ceļa viens latvietis (es) satika divus ( burkaanu un Modzhu) stāvējām korķī pie Amsterdamas vienā no krustojumiem. Braucām regulāri,runājām TS un izlēmām-kādēļ ,lai steamā,TS un Raidcall grupu neizveidotu? Iesākumā nosaukums bija cits un mainījām divas reizes,bet biedri bija tie paši plus/mīnus.. Grupas nosaukums 28.02.2016. tika mainīts un kļuva par "Kreiss",vēlāk 6.06.2016. par "K-REISS Community". Tā kā patiesais "K-REISS Community" dzimšanas datums ir 28.02.2016. Grupas logo autors - Andis Kreps un Scania Fanu Kluba Facebook "saimnieks",kurš man deva atļauju to izmantot.

K-REISS Community prioritāte ir ETS2,bet arī aicinām jebkuru spēļu braucējus/as/spēlētājus/as kompānijā,kuri spēlē citas spēles! Mēģināsim tos apvienot! https://www.facebook.com/groups/kreiss/

 

Spoiler

thumbnail.jpg
thumbnail.jpg


 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.