Jump to content

Problem z TrucksBook


HecioPL

Recommended Posts

Witaj @HecioPL,

 

Poprzednia Wirtualna Spedycja, w której byłem Szefem korzystała z tego programu.

Spotkałem się z tym samym błędem co Ty teraz i go nie rozwiązałem.

Osobiście polecam wyrzucenie wszystkich plików programu TrukcsBook, odinstalowanie programu, a następnie ponownie go zainstalować.

Możesz również poprosić osobę, która również korzysta z tego programu, aby podesłała Ci brakujący plik, jednak nie mam pewności, czy to zadziała.

Plik wstawisz w miejsce docelowe, mam nadzieje, że uda Ci się rozwiązać powyższy problem.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Pytanie zasadnicze: Czy plik wtyczki telemetrii jest poprawnie zainstalowany? Wspomniany plik powinien się znajdować w folderze "plugins", który powinien się znajdować w tym samym katalogu, co główny plik wykonywalny gry. Jeśli przy uruchamianiu jest info o wykorzystaniu funkcji telemetrycznych, to wtedy co najmniej jeden plugin działa poprawnie. W konsoli deweloperskiej są wyświetlane informacje dot. błędów wczytywania się pluginów telemetrii. Zwykle kod wyjątku się pojawia w następnej linijce poniżej informacji o próbie wczytania wtyczki.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Titanic4 said:

Pytanie zasadnicze: Czy plik wtyczki telemetrii jest poprawnie zainstalowany? Wspomniany plik powinien się znajdować w folderze "plugins", który powinien się znajdować w tym samym katalogu, co główny plik wykonywalny gry. Jeśli przy uruchamianiu jest info o wykorzystaniu funkcji telemetrycznych, to wtedy co najmniej jeden plugin działa poprawnie. W konsoli deweloperskiej są wyświetlane informacje dot. błędów wczytywania się pluginów telemetrii. Zwykle kod wyjątku się pojawia w następnej linijce poniżej informacji o próbie wczytania wtyczki.

 

Tak, w folderze z grą znajduje się plugin z trucks booka 

Link to comment
Share on other sites

Odpalasz TB jako admin lub przy starcie systemu? Bez tego u mnie kiedyś był podobny błąd, bo się nie mógł program dobić do pliku telemetrii.

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.