Jump to content
  • 0

Program TruckersMP przestał działać - co robić?


[PL] Mr. Marshmallow

Question

Witam!
 

Zainstalowałem dzisiaj TruckersMP. Zrobiłem wszystko zgodnie z jednym z poradników dostępnym w sieci. Wskazałem lokalizację ETS2, instalacja przebiegła bez problemów. I tu zaczyna się dramat: za każdym razem, gdy kliknę w ikonkę TruckersMP na pulpicie wywala mi błąd TruckersMP przestał działać (screen dostępny w załączniku). Mój system to Windows 7 Ultimate 64-bitowy. Grę mam oryginalną na steamie ze wszystkimi rozszerzeniami mapy poza "Bałtyckim szlakiem". 
Zrozumiałe, że najpierw szukałem odpowiedzi w jednym z istniejących już wątków jednak w żadnym z nich rozwiązania nie doszukałem się.
Proszę o pomoc.

Edit:
- Uruchamiałem jako Administrator,
- Format systemu kategorycznie nie wchodzi w grę (swoją drogą i to nie daje 100% gwarancji, że później zadziała),
- Spójność plików sprawdzona.
 

dsadsa.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Problem rozwiązałem zanim otrzymałem jakąkolwiek odpowiedź :) Zachowajcie to na przyszłość dla innych z podobnym problemem. 
Rozwiązaniem było usunięcie środowiska programistycznego Microsoft .Net Framework i zainstalowanie innej kompatybilnej z TruckersMP wersji (w moim przypadku była to wersja z cyferką 4.6) :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Witaj @stanislav_wiertarka,

 

Cieszymy się, że Twój problem został rozwiązany.

W związku z tym, że problem został rozwiązany zamykam i przenoszę wątek do rozwiązanych.

Jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz do mnie w prywatnej wiadomości.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

  • Like 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.