Jump to content

مشکلات/سئوالات متداول. لطفاً قبل از ارسال پست بخوانید

Shayrin

Recommended Posts

توجه داشته باشید که هیچکدام از راه حل های ارسال شده در این موضوع توسط بنده نوشته نشده است. این موارد از سراسر انجمن جمع آوری و در یک موضوع واحد گرداوری شده است تا به کاربران کمک کند راه حل رایج ترین مشکلات و همچنین به جواب رایج ترین سئوالات خود برسند

اگر مشکل شما در لیست های زیر ذکر نشده است و یا با انجام روش های اعلام شده در زیر، مشکل شما حل نگردید؛ یا در بخش راهنما (هلپ) که در لینک پایین قابل مشاهده است موضوع جدیدی ایجاد کنید 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/55-help/

و یا با تیم پشتیبانی از طریق لینک زیر برای دریافت کمک های بیشتر ارتباط برقرار کنید

https://truckersmp.com/support/

اختصارات استفاده شده

ETS2 - Euro Truck Simulator 2

ATS - American Truck Simulator

WoT - World of Trucks

مشکلات متداول

چگونه می توانم محل صحیح و معتبر قرار گرفتن بازی را پیدا کنم؟

Spoiler

مرحله اول
در قسمت لایبراری استیم خود بر روی بازی های

ETS2/ATS 

کلیک راست کرده و سپس پراپرتیز کنید

مرحله دوم

در این مرحله بر روی لوکال فایل کلیک کنید

Local Files

و سپس گزینه زیر را انتخاب کنید

'Browse Local Files'

مرحله سوم

مسیر دایرکتوری که همان مسیر نصب بازی است را کپی کنید

بازی را در حالت مولتی پلیر اجرا کردم ولی به صورت تک نفره  (سینگل پلیر) اجرا شد

Spoiler

راه حل اول

ابتدا از اینکه حالت مولتی پلیر را اجرا می کنید، به واسطه اجرای بازی از طریق مود دانلود شده، نه از طریق استیم

راه حل دوم

اطمینان حاصل کنید که حالت بتا (آزمایشی) را مگر در حالات ضروری فعال نکرده باشید. شما می توانید این مسئله را با کلیک راست کردن بر روی بازی های یوروتراک و آمریکن تراک و انتخاب پراپرتیز و سپس رفتن به سربرگ زیر بررسی کنید

"Betas"

راه حل سوم

از اینکه با حساب کاربری ادمینیستریتور در کامپیوتر خود وارد شده اید اطمینان حاصل کنید

راه حل چهارم

از اینکه از آخرین ورژن مود مولتی پلیر استفاده می کنید اطمینان حاصل کنید

به طور مداوم با پیام زیر مواجه می شوم

'Unsupported Version detected'

Spoiler

راه حل اول

مرحله اول
در قسمت لایبراری استیم خود بر روی بازی های

ETS2/ATS 

کلیک راست کرده و سپس پراپرتیز کنید

مرحله دوم

سربرگ زیر را انتخاب کنید

'Betas'

مرحله سوم

بر روی ورژن بتائی که در حال حاضر مود مولتی پلیر از آن پشتیبانی می کند کلیک کنید. می توانید ورژن مورد نظر را در لینک زیر پیدا کنید

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/12-development-announcements/

مرحله چهارم

منتظر بمانید تا استیم دانلود خود را به پایان برساند

راه حل دوم

منتظر بمانید تا دولوپر های تراکرز ام پی آخرین ورژن مربوط به بروزرسانی اخیر را عرضه کنند تا با بروزرسانی مود بتوانید به صورت مولتی پلیر بازی کنید

هیچگونه بار (جاب) برای من قابل رویت نیست

Spoiler

من یک کامیون ندارم
مرحله اول

به فولدر مای داکیومنت در سیستم خود بروید

"My Documents"

سپس بر روی فولدر یورو تراک سیمولیتر 2 و یا آمریکن تراک سیمولیتر کلیک کنید

مرحله دوم

فایل زیر را با استفاده از برنامه نوت پد باز کنید

config.cfg

سپس مقادیر زیر (اعداد جلوی متن های زیر)  را به 1 تغییر دهید

uset g_console

uset g_developer

همچنین برای پیدا کردن و جستجوی متن های بالا از طریق کنترل های زیر به جستجو در نوت پد بپردازید

CTRL + F

مرحله سوم

به داخل بازی روید و با استفاده از دکمه ` کنسول را در درون بازی باز کنید. سپس متن زیر را درون آن باز کنید و اینتر بزنید

g_force_economy_reset 1

مرحله چهارم

از بازی خارج شوید و مجدداً بازی را لود کنید

توجه داشته باشید این کار دائمی نیست و به دفعات اتفاق میافتد و ممکن است شما برای انجام دفعات بسیار این کار خسته شوید. به همین منظور به شما پیشنهاد می شود تا به صورت آفلاین (سینگل پلیر) به بازی کردن ادامه دهید تا بتوانید یک کامیون بخرید و سپس به بازی کردن در حالت مولتی پلیر بپردازید. زمانی که در حال تکرار این روند هستید؛ تنها نیاز است که مرحله سوم و چهارم را مجدداً انجام دهید

من کامیون دارم
راه حل اول

در یک محل پارکینگ به استراحت (رست) بپردازید

راه حل دوم

به یکی از گاراژ های خود مسافرت سریع (کوئیک تراول) کنید

راه حل سوم

به تعمیرگاه تماس بگیرید و به تعمیرگاه با فشردن دکمه اف 7 و اینتر تلپورت شوید

راه حل چهارم

به هر کمپانی به صورت جداگانه سر بزنید و بارهای آنها را به صورت حضوری بررسی کنید و ببینید که آیا بار دارند. (به سمت هر کمپانی رانندگی کرده و با استفاهد از آیکون سبز رنگ جلوی هرکدام از کمپانی ها، بارهای آنها را بررسی کنید)ء

راه حل پنجم

از کشتی و یا عبور و مرورهای مشابه به آن استفاده کنید

مشاهده پیام

'Your Client protocol version does not match with server'

Spoiler

شما نیاز به دانلود و نصب آخرین ورژن مود تراکرز ام پی دارید. از این رو آخرین ورژن را از لینک زیر دانلود کنید

http://www.ets2mp.com/

زمانی که می خواهم مولتی پلیر را دانلود کنم، با پیام اینکه پروفایل شما خصوصی است و یا شما بازی را ندارید مواجه می شوم

Spoiler

راه حل اول

شما باید بازی یورو تراک سیمولیتر 2 و یا آمریکن تراک سیمولیتر را از طریق استیم خریداری کنید. سیستم فامیلی شیرینگ در این مورد کار نمیکند

شما می توانید بازی یورو تراک سیمولیتر 2 را از لینک زیر بخرید

https://store.steampowered.com/app/227300/

شما می توانید بازی آمریکن تراک سیمولیتر را از لینک زیر بخرید

https://store.steampowered.com/app/270880/

راه حل دوم

شما باید مدت زمان بازی (پلی تایم) بیشتر از 2 ساعت داشته باشید

راه حل سوم

شما باید پروفایل استیم عمومی (پابلیک) داشته باشید. شما همچنین می توانید بعد از اینکه وجود بازی در استیم شما تایید شد، پروفایل خود را مجدداً خصوصی (پرایوت) کنید

زمانی که می خواهم وارد شوم با پیام زیر مواجه می شوم

'Incorrect login'

Spoiler

راه حل اول

کوکی مرورگر اینترنت خود و همچنین کش اینترنت را پاک کنید

راه حل دوم

مستقیماً به سایت استیم در لینک زیر رفته و لاگین کنید و سپس بعد از آن تلاش به وارد شدن به وبسایت تراکرز ام پی کنید

https://steamcommunity.com/

راه حل سوم

بررسی کنید که زبان صحیحی در نوار ابزار زبان انتخاب کرده اید و کاراکترهایی را که قصد تایپ آن را دارید به صورت صحیح تایپ می کنید

راه حل چهارم

سعی کنید هرگونه اکستنشن و یا ادد-آن ای که ممکن است تقابلی با لاگین شدن در استیم و یا استیم گارد دارد را غیر فعال کنید. ادد-آن هایی مانند زیر

ScriptBlocker

راه حل پنجم

سعی کنید با یک مرورگر دیگر و در حالت آن مودیفای لاگین شوید. برای مثال: در حالی که از گوگل کروم استفاده میکنید، سعی کنید از اینترنتن اکسپلورر (بدون اد آن) و یا فایرفاکس استفاده کنید

راه حل ششم

سعی کنید در حالت اینکاگنیتو وارد شوید

راه حل هفتم

اطلاعات خود را به صورت عمدی اشتباه وارد کنید تا گزینه زیر ظاهر شود. سپس صفحه را رفرش کنید و اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کنید

captcha

مشاهده پیام

'Incorrect version of mod'

Spoiler

آخرین ورژن مود تراکرز ام پی را دانلود کنید

رانندگانی که استخدام کرده ام در حالت مولتی پلیر دیگر کار نمی کنند

Spoiler

راه حل اول

کامیون دیگری را غیر از خودرویی که در حال حاضر رانندگی می کنید انتخاب کنید. سپس مجدداً تغییر داده و با کامیون خود دوباره رانندگی کنید

راه حل دوم

راننده ها را اخراج و دوباره استخدام کنید. این مورد تنها زمانی پیشنهاد می شود که شما تعداد زیادی راننده استخدام شده نداشته باشید

راه حل سوم

از دو سیو (فایل ذخیره) جداگانه برای حالت آفلاین یا سینگل پلیر و حالت مولتی پلیر استفاده کنید

هر بار که بازی را اجرا می کنم با پیام زیر روبرو می شوم

'Game changed detected!'

Spoiler

راه حل اول

قبل از اجرای حالت مولتی پلیر، تمامی مود ها را غیر فعال کنید. به غیر از تعداد بسیار محدودی مود، مودهای دیگر در حالت مولتی پلیر کار نمیکنند

راه حل دوم

بازی خود را سیو (ذخیره) کنید. پس از ریست کردن قسمت جاب اکونومی در بازی، شما می بایستی بازی را ذخیره کنید. برای همین مقدار مورد نظر مجدداً به 0 تغییر پیدا خواهد کرد

راه حل سوم

به صورت دستی، دستور مورد نظررا پس از هر بار ریست کردن جاب ها به 0 برگردانید. با استفاده از دکمه ` کنسول را باز کنید و سپس از دستور زیر استفاده کنید

g_force_economy_reset 0

مشاهده ارور زیر در هنگام وارد شدن

'Invalid email or password'

Spoiler

راه حل اول

از اینکه با حساب کاربری استیم ای وارد شده اید که به حساب تراکرز ام پی شما لینک شده باشد اطمینان حاصل کنید

راه حل دوم

ایمیلی که به حساب کاربری تراکرز ام پی شما متصل است را تغییر دهید؛ برای مثال ایمیل هایی نظیر

Gmail, Yahoo, Hotmail

راه حل سوم

مطمئن شوید که نماد @ به درستی نوشته می شود. برای اطمینان از آن می توانید متن را در نوت پد نوشته و سپس آن را کپی کنید و در زمانی که آدرس ایمیل خود را می نویسید جایگذاری کنید. همچنین شما می توانید دکمه آلت در کیبورد خود را نگه دارید و سپس دکمه های 4 و 6 را در قسمت نام پد کیبورد خود بزنید تا این نماد را ایجاد کنید

اقدام به نصب حالت مولتی پلیر برای یورو تراک سیمولیتر 2 کردم، ولی فایل نصب مسیر نصب بازی آمریکن تراک سیمولیتر را نیز می پرسد

Spoiler

تیک مربوط به حالت آنلاین بازی یورو تراک سیمولیتر2 و آمریکن تراک سیمولیتر را در زمان نصب بسته تمایل نصب برای هرکدام  به دلخواه بردارید. در صورتی که روند نصب به مشکل بر خورد، فایل نصب را مجدداً اجرا کنید

قادر به افزایش سرعت بیشتر از 90 کیلومتر بر ساعت و یا 110 کیلومتر بر ساعت نیستم

Spoiler

محدودیت سرعت 90 کیلومتر بر ساعت زمانی فعال است که

الف) شما حالت محدودیت سرعت را در درون تنظیمات بازی فعال کرده اید

یا شما در حال رساندن بار از نوع زیر هستید

WoT

محدودیت سرعت 110 کیلومنتر بر ساعت زمانی فعال است که

الف) شما در سروری بازی می کنید که تابع قوانین سرعت جهانی است

اقدام به ریست کردن پسورد خود کرده ام اما ایمیل ریست کردن پسورد برای من ارسال نشده است

Spoiler

راه حل اول

از اینکه فولدر های زیر را چک کرده اید اطمینان حاصل کنید

Spam/Junk 

راه حل دوم

به پشتیبانی تراکرز ام پی ارتباط برقرار کنید. چرا که این اشخاص می توانند شما را در این رابطه کمک و راهنمایی کنند

https://truckersmp.com/support

بازی من کرش می کند

FATAL ERROR

Spoiler

راه حل اول

سعی کنید که لانچر تراکرز ام پی را با دسترسی ادمینیستراتور اجرا کنید

راه حل دوم

یکپارچگی فایل ها را از طریق استیم بررسی کنید. راهنما

راه حل سوم

به مسیر زیر بروید

Documents -> Euro Truck Simulator 2 (American Truck Simulator),

سپس فایی تحت عنوان زیر را حذف کرده و سپس بازی را اجرا کنید

config.cfg

راه حل چهارم

برنامه چک کننده فایل های سیستم را اجرا کنید و سپس بازی را در حالت دارکتس ایکس 64 بیتی اجرا کنید. راهنما

بازی من فریز (متوقف) می شود

Spoiler

راه حل اول

بگذارید همه مودها بارگذاری (لود) شوند. شما باید منتظر بمانید تا همه چیز بارگیری شود قبل از اینکه سیستم شما فریز گردد

زمانی که می خواهم در تراکرز ام پی ثبت نام کنم با این پیغام مواجه می شوم

'Steam ID is already associated with an account'

Spoiler

این به این معنی است که حساب کاربری استیم ای که شما تمایل به ثبت نام با ان در تراکرز ام پی دارید پیشتر به تراکرز ام پی متصل شده است. شما می بایستی برای ساخت حساب کاربری جدید تراکرز ام پی از حساب کاربری استیم دیگری استفاده کنید و یا اینکه با حساب کاربری که استیم فعلی شما به تراکرز ام پی لینک شده است وارد شوید

سئوالات متداول

چگونه اسم خود را درون بازی تغییر دهم

Spoiler

اسم درون بازی شما همانند اسمی است که در حساب کاربری تراکرز اام پی شما وجود دارد

الف) پس از وارد شدن به حساب خود در تراکرز ام پی به لینک زیر بروید

https://truckersmp.com/profile/settings

ب) بر روی اکانت ستینگ کلیک کنید

'Account Settings'

ج) سپس بر روی تغییر یوزر نیم کلیک کنید

'Username' 

د) رمز عبور خود را برای تایید تغییرات انجام شده وارد کنید

ی) به روز رسانی را اعمال کنید

چگونه تصویر درون بازی خود را تغییر دهم

Spoiler

تصویر درون بازی شما همانند همان تصویر آواتار استیم شما خواهد بود

الف) به پروفایل خود بروید (قبل از آن باید وارد حساب خود شده باشید)ء

ب) بر روی گزینه زیر کلیک کنید

'Edit Profile'

ج) آواتار خود را آپلود کنید و تغییرات را اعمال کنید

آیا برای من ممکن است که فایلهای سرور مولتی پلیر تراکرز ام پی را بدست بیاورم؟

Spoiler

خیر! شما قادر به دریافت فایل های سرور های مولتی پلیر تراکرز ام پی نیستید

میخواهم به حالت مولتی پلیر وصل شوم ولی با پیام اینکه شما بن شده اید مواجه می شوم

Spoiler

به احتمال بسیار زیاد شما بن (توقیف) شده اید. شما میتونید درخواست تجدید نظر بن خود را ارسال کنید و با مدارک به ما ثابت کنید که چرا شما نباید بن بشوید. این درخواست شما توسط گیم مادریتور ها بررسی می شود و طبق نظر آنها ممکن است مدت زمان بن شما تغییر، حذف و یا بن شما به طور کامل حذف گردد

راهنما به زبان انگلیسی

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/16293-how-to-use-the-ban-appeal-system-en/

آیا من میتوانم برای حالت مولتی پلیر ادمین باشم؟

Spoiler

به احتمال زیاد به صورت سریع خیر! مانند همه پروژه های دیگر، شما زمانی صاحب مقامی خواهید شد که برای رسیدن به آن توانایی های خود را نشان دهید. که شامل پیروی از قوانین درون بازی، انجمن و همچنین تلاش برای کمک به سایر بازیکنان می باشد. از آنجایی که روند رسیدن به این مقام سلسله مراتبی است؛ شما می بایستی ابتدا برای مقام های پایین تر درخواست داده و پس از وارد شدن به تیم برای دستیابی به مقام های بالاتر تلاش کنید. زمانی که سیستم استخدام باز گردید، شما می توانید تقاضا و درخواست خود را از طریق این سیستم ارسال کنید ودر این بین تعداد بازیکنان بسیار کمی برای وارد شدن به تیم انتخاب می شوند

نکته: پرسش های متداول برای وارد شدن به تیم کارکنان باعث می شود که تنها شما وارد لیست سیاه گردید

آیا مولتی پلیر از سیستم عامل مک پشتیبانی می کند؟

Spoiler

حالت مولتی پلیر از سیستم عامل مک پشتیبانی نمی کند

آیا مولتی پلیر سیستم عامل 32 بیتی را پشتیبانی میکند؟

Spoiler

مولتی پلیر دیگر از سیستم 32 بیت پشتیبانی نمی کند. در صورتی که شما تمایل به بازی کردن دارید، می بایستی سیستم خود را به 64 بیت ارتقا دهید

چگونه از طریق ویس چت (چت کردن صوتی) صحبت کنم؟

Spoiler

هنگامی که درون بازی هستید با نگه داشتن دکمه کیبورد زیر به صحبت کردن بپردازید

آیا میتوانم از چراغ پلیس و یا طرح خودروی پلیس استفاده کنم؟

Spoiler

خیر، تعداد زیادی از انواع چراغ های گردان برای استفاده کردن موجود است و طرح خودروی پلیس مختص به ادمینیستریتور ها  قرار گرفته است

چه دی ال سی هایی پشتیبانی می شند؟

Spoiler

تراکرز ام پی تمامی دی ال سی هایی را که در بازی اصلی منتشر می شود را پشتیبانی می کند. در صورتی که شما دارای دی ال سی هستید که در درون بازی بازیکنی دیگر آن را نداشته باشد؛ آن بازیکن قادر به مشاهده آنها نمی باشند

اطلاعات بیشتر در ارتباط با دی ال سی را می توانید اینجا مطالعه کنید

می توانم در حالت مولتی پلیر از مود استفاده کنم؟

Spoiler

تنها مود هایی که فایل سیو بازی شما را ویرایش می کنند در مولتی پلیر مجاز هستند. شما می بایستی دستورالعمل های مربوط به مودها را مطالعه کنید؛ مود ها نباید بازیکنان دیگر را تحت تاثیر قرار دهند (حتی باعث کرش کردن آنها شوند) دستور العمل مود

مشاهده این پست به زبان انگلیسی

Edited by Shayrin
  • HaulieLove 1

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

• Shayrin pinned this topic
  • 9 months later...
On 7/7/2020 at 1:17 PM, sinaalemy said:

سلام من برای وروود به تراکرز امپی ممنوع شدم و هیچ کاری نمیتونم بکنم دلیلش به خاطر سبقت نامناسب است لطفا به من بگید ایا دوباره میتونم به بازی برگردم؟

ممنوعیت ها و مسائل مروبط به بن رو شما باید از طریق سیستم ین اپیئل در اینجا با مادریتور مورد نظر در میان بگذارید
https://truckersmp.com/appeals

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Personal contact info:

“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan

• 1 month later...
On 8/20/2020 at 6:20 PM, ForgotTen0211 said:

سلام من برای جوین شدن به سرور نیاز با فیلتر شکن دارم  ایا تراکرز ام پی فیلتر است ؟ لطفا جواب بدین ممنون

On 8/22/2020 at 12:41 AM, GT_Skyline said:

سلام

برای من هم بدون وی پیی انن وارد بازی نمی شه. برای یکی از دوستان هم دقیقا همین مشکل وجود داره. 2-3 سرور اول هم تست شد هیچکدوم متصل نمی شن. کسی راه حلی داره لطفا راهنمایی کنه

سلام. این مشکل از سمت تراکرزام پی نیست.
و از سمت سیستم فیلترینگه ایران هست

انجمن فارسی

Personal contact info:

• 2 months later...
  • 2 weeks later...
On 8/20/2020 at 6:20 PM, ForgotTen0211 said:

سلام من برای جوین شدن به سرور نیاز با فیلتر شکن دارم  ایا تراکرز ام پی فیلتر است ؟ لطفا جواب بدین ممنون

سلام. غیر از اینترنت همراه اول، مابقی اینترنت ها فیلتر هستند و برای وصل شدن به تراکرزام پی می بایستی از فیلتر شکن استفاده کنید

On 11/14/2020 at 6:48 AM, sajad_tahmazi said:

سلام ببخشید من وقتی میزنم که توی لانچر لاگین بشه میشه ولی وقتی توی بازی میرم مینویسه در حال وصل شدن اما وصل نمیشه سرعت اینترنتمم 74Mbsهست ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام. مشکل به خاطر فیلتر بودن تراکرزام پی است. شما برای وصل شدن به سرورهای تراکرزام پی می بایستی از فیلتر شکن استفاده کنید.

فقط و فقط در اینترنت همراه اول به فیلترشکن نیاز ندارید. در غیر اینصورت مابقی اینترنت ها فیلتر شکن لازم دارند تا بتونید به سرورهای تراکرزام پی وصل شید

انجمن فارسی

Personal contact info:

• 2 months later...

با سلام میخواستم بدونم چطوری داخل بازی یورو تراک 2 انلاین وارد کلن یا همون گروه بشوم

با سلام میخواستم بدونم میشه در یورو تراک 2 انلاین بجز هدفون 

از هندزفری یا هدست برای حرف زدن با بقیه استفاده کرد ؟

ممنون میشم پاسخ بدین 

On 2/11/2021 at 8:33 PM, alireza4281 said:

با سلام میخواستم بدونم چطوری داخل بازی یورو تراک 2 انلاین وارد کلن یا همون گروه بشوم

با سلام میخواستم بدونم میشه در یورو تراک 2 انلاین بجز هدفون 

از هندزفری یا هدست برای حرف زدن با بقیه استفاده کرد ؟

ممنون میشم پاسخ بدین 

سلام. برای عضویت در گروهی به لینک زیر که سیستم شرکت های حمل و نقل مجازی است وارد بشید

https://truckersmp.com/vtc

سئوال دوم هم بلهف هندزفری و یا هدست رو وصل کنید و در بازی میتونید با استفاده از اونها صحبت کنید

انجمن فارسی

Personal contact info:

• 1 month later...

سلام یکی از پلیر ها بازی امریکن رو در اکانت استیم ۱۵ ساعت بیشتر پلی داده است اما زمانی که در سایت تراکرز ام پی وارد میشود بازی روی حالت غیر فعال است و ضربدر دارد در لانچر هم نمیتواند بازی را وارد کند مشکل از کجاست 

• 4 weeks later...

با سلام من داخل یوروتراک دو هفته بن بودم بعد چند تا دی ال سی خریدم داخل افلاین میتونستم استفاده کنم ولی داخل انلاین اون دی ال سی ها نبودن بازی رو حذف کردم دوباره نصب کردم درست نشد باید چیکار کنم

• 6 months later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

سلام بعضی از دوستام توی مولتی پلیر تراکرز  مود میزنن من نمیبینم ولی وقتی عکس میدن ماشینشون تیونینگش فرق میکنه   من هم مودشو ریختم ولی نشد بهشون گفتم چه کنم میگن باید بری کد بنویسی و این حرفا 

کسی هست بگه چطوری کد میینویسن که بشه مود زد توی تراکرز و بن نشیم