Jump to content

Ujawnienie wsparcia dla ProMods


szykaro23

Recommended Posts

Witajcie!

 

Dziękujemy wszystkim za ogromne wsparcie, które okazaliście podczas transmisji i na naszych platformach! To był rekordowy wzrost statystyk na wszystkich naszych platformach internetowych, bez Ciebie nie byłoby to możliwe. Niektóre liczby:

 

 • +600 subskrypcji na YouTube podczas transmisji
 • Szczytowo 2315 widzów na streamie
 • +1,5 tys. Obserwujących na naszym Instagramie od początku zwiastuna
 • Od czasu do czasu zyskiwaliśmy popularność na YouTube Gaming i YouTube
 • Oraz wiele więcej rekordów zdobytych na Facebooku, Twitterze i Discord, a także po stronie ProMods

 

Odkąd ujawniliśmy wsparcie dla ProMods, nadszedł czas, aby zrobić krótkie podsumowanie ważnych rzeczy, które zostały powiedziane podczas transmisji to prezentującej. Bardziej szczegółowe informacje, takie jak artykuły z bazy wiedzy i inne posty na blogu, zostaną udostępnione bliżej daty wydania.

 

KkepafQ.png

 

Wsparcie ProMods

 

Kiedy ProMods będzie obsługiwany?

 

Naszym największym celem jest rozpoczęcie wspierania ProMods do końca tego miesiąca (wrzesień), ale najprawdopodobniej będzie to połowa października. Pozwoli to obu zespołom TruckersMP i ProMods na rozwiązanie ostatnich małych problemów, aby można było wypuścić dobry produkt. Na marginesie można stwierdzić, że wydanie może zostać opóźnione, jeśli SCS wyda kolejną aktualizację gry, która wymaga dodatkowej pracy w TruckersMP oraz ProMods.

 

Czy po premierze będę mógł grać z bieżącą wersją ProMods?

 

Nie, nie będziesz mógł używać ProMods 2.41 w trybie dla wielu graczy. Tryb wieloosobowy będzie obsługiwany od wersji 2.42, której wersja beta była używana podczas ujawnienia. Więc jeśli planujesz już teraz pobrać ProMods i nie planujesz grać w nim w trybie dla jednego gracza, radzimy poczekać do wydania 2.42.

Czy będę potrzebować wszystkich mapowych DLC aby grać w TruckersMP w przyszłości?

Nie, nigdy nie zmusilibyśmy cię do zakupu DLC. Jednak posiadanie wszystkich mapowych DLC jest wymagane do gry w ProMods i dlatego tak będzie również w przypadku serwera ProMods.

 

Jak zostanie skonfigurowany serwer ProMods?

 

Serwer ProMods będzie oddzielnym serwerem z 2500 slotami w trybie symulacji. W miarę upływu czasu będziemy oceniać wydajność serwera i sprawdzać, czy liczba slotów może zostać zwiększona, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zamówienia zewnętrzne nie będą możliwe, ponieważ World of Trucks nie obsługuje dodanych i (mocno) zmodyfikowanych obszarów. Strefy NCZ będą działały w taki sam sposób, jak na każdym innym serwerze, co oznacza, że firmy, serwisy, promy i garaże zostaną objęte w celu zapewnienia bezpiecznego przejazdu. Inne funkcje TruckersMP, takie jak samochód i przyczepa kempingowa, będą również działać na serwerze ProMods. Nie będziesz jednak mógł wybierać zleceń w przyczepie kempingowej poza mapą bazową i mapą z dodatków SCS.

 

Oficjalni partnerzy TruckersMP

 

Przy wsparciu ProMods ogłaszamy również partnerstwo z zespołem ProMods. Oficjalni partnerzy to grupy, z którymi możemy budować wzajemnie korzystne stosunki w zakresie współpracy, dzielenia się wiedzą itp. To jest nasze 1. oficjalnie ogłoszone partnerstwo, ale jest jeszcze jedno po drodze.

 

Inne aktualności

 

Obsługa ruchu AI

 

Projekt nie został odrzucony, ale SCS ciągle wprowadza zmiany w AI, co bardzo utrudnia nam jego ukończenie, ponieważ praca z AI jest bardzo złożona. W miejscu, w którym przedstawialiśmy pierwsze wideo z ruchem AI w trybie dla wielu graczy, mieliśmy działający prototyp. Niestety, SCS wydało z czasem nowe wersje gry z ogromnymi zmianami jego działania, i nadal wydaje ich usprawnione wersję.

 

Mapa ETS2

 

Pracujemy nad aktualizacją ETS2Map i poprawnym jej działaniem. Naszym pierwszym celem jest pełne wsparcie mapy bazowej, po czym dodamy mapę ProMods.

 

Zwiastuny oraz prezentująca transmisja na żywo

 

Tutaj możesz ponownie obejrzeć transmisję. Nasz własny zwiastun, który przedstawiliśmy na początku transmisji, można znaleźć tutaj. Nie zapomnij także zapoznać się ze zwiastunem ProMods, który znajdziesz tutaj.

 

Szczególne podziękowania

 

Podziękowania należą się wszystkim w TruckersMP oraz ProMods za umożliwienie tego wszystkiego. Wyróżnić należy:

 

 • mwl4 (TruckersMP)
 • Smoky_TMP (TruckersMP)
 • ShawnCZek (TruckersMP)
 • Krashnz (TruckersMP)
 • Prime (TruckersMP)
 • Nico (ProMods)
 • ScuL (ProMods)
 • bricksathome (ProMods)

 

Jeszcze raz dziękujemy za niesamowite wsparcie i do zobaczenia wkrótce!

 

Zespół TruckersMP

 

Link do oryginalnego postu

 • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [RT] Aro34 said:

Jakie DLC mapowe będą wymagane by śmigać na MP i promods ?

 

Te zdanie odpowiada na Twoje pytanie ;):

3 hours ago, szykaro23 said:

Jednak posiadanie wszystkich mapowych DLC jest wymagane do gry w ProMods i dlatego tak będzie również w przypadku serwera ProMods.

 

 • Like 2

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.