Jump to content

TruckersMP-ProMods Desteği Çok Yakında Sizlerle


[GökBörü] Snap Dragon

Recommended Posts

Herkese merhaba!

 

Yayın sırasında ve platformlarımızda göstermiş olduğunuz büyük destek için hepinize teşekkür ederiz! Bu, tüm çevrimiçi platformlarımızda olayların birikimi şimdiye kadar ki toplam rekoru kırdı, bunların hiçbiri sensiz mümkün olamazdı. İşte bazı istatistikler:

 • Yayın sırasında YouTube'ta +600 abone
 • Yayında 2315 izleyicinin şuana kadar ki zirvesi
 • Teaser'ların[Tanıtım] başlangıcından beri Instagram'ımızda +1000 takipçi
 • Ayrıca genel olarak YouTube Oyun ve YouTube’ta da trend oluyorduk.
 • Facebook, Twitter ve Discord ile ProMods tarafında daha birçok kısa kayıt


ProMods'a olan desteği açıkladığımızdan, ortaya çıkan yayın sırasında söylenen önemli şeylerin küçük bir özetini yapmanın zamanı geldi. Bilgi Bankası [Knowledge Base] makaleleri ve diğer blog gönderileri gibi daha ayrıntılı bilgiler, gerçek sürümün çıkışına daha yakın bir zamanda açıklanacak.

 

YWY4YTY0MmQxNTI.jpeg

 

ProMods desteği


ProMods desteği ne zaman gelecek?


En yakın hedefimiz ProMods'un ay sonuna kadar desteklenmesidir (Eylül), ancak gerçekçi olarak bu muhtemelen Ekim ortası olacak. Bu, TruckersMP ve ProMods'taki her iki ekibin de son küçük sorunları çözerek iyi bir ürünün piyasaya sürülmesini sağlar. Diğer bir deyişle SCS, TruckersMP veya ProMods'ta ekstra çalışma gerektiren bir oyun güncellemesi ile gelirse, sürümün ertelenebilmesidir.

 

ProMods'un piyasaya sürüldükten sonraki sürümüyle oynayabilecek miyim?


Hayır, çok oyunculu ProMods'u 2.41 sürümünde kullanamazsınız. Çok oyunculu, sürüm sırasında beta sürümünün kullanıldığı 2.42 sürümünden itibaren desteklenecek. ProMods'u önceden indirmeyi planlıyorsanız ve bunu single player [Tek Oyunculu] oynamayı planlamıyorsanız, 2.42'nin çıkmasını beklemenizi öneririz.

 

Gelecekte TruckersMP'de oynamak için tüm harita DLC'lerine ihtiyacım olacak mı?


Hayır, sizi asla DLC almaya zorlamayız. Bununla birlikte, tüm harita DLC'lerine sahip olmak ProMods oynamak için bir gerekliliktir ve bu nedenle ProMods sunucusunda da geçerli olacaktır.

 

ProMods sunucusu nasıl kurulacak, özellikleri neler?


ProMods sunucusu simülasyon modunda 2500 slotlu ayrı bir sunucu olacaktır. Zaman geçtikçe sunucu performansını değerlendireceğiz ve ihtiyaç duyulduğunda kullanılabilir slot sayısının arttırılıp arttırılmayacağını göreceğiz. World of Trucks, eklenmiş ve (yoğun) değiştirilmiş alanları desteklemediğinden harici sözleşme işleri [External Contracts] mümkün olmayacaktır. NCZ bölgeleri, diğer sunucularda olduğu gibi çalışacaktır, böylece güvenli geçişi sağlamak için şirketler, servisler, feribotlar ve garajlar kapatılacaktır. Araba ve karavan gibi diğer TruckersMP özellikleri de ProMods sunucusunda çalışacaktır. Ancak, karavan ile temel harita ve SCS DLC'lerin dışındaki işleri seçemezsiniz.

 

Resmi TruckersMP ortakları


ProMods'un desteğiyle, ProMods ekibi ile bir ortaklık ilan ediyoruz. Resmi ortaklar, işbirlikleri, bilgi paylaşımı vb. için karşılıklı yarar sağlayacak bir ilişki kurabileceğimiz gruplardır. Bu bizim resmi olarak ilan edilen ilk ortaklığımızdır, ancak yolda bir tane daha var.

 

Diğer Haberler


Yapay zeka trafik desteği


Proje hurdaya çekilmedi, ancak SCS hala yapay zeka'da sürekli değişiklikler yapıyor çünkü yapay zeka ile çalışmak çok karmaşık olduğu için bunu tamamlamak bizim için çok zor. Size ilk gösterdiğimiz noktada, çoklu trafikteki yapay zeka trafiğinin videosunu gösteren bir çalışma prototipimiz vardı. Ne yazık ki, SCS o zamandan beri geliştirdikleri yapay zeka'da büyük bir değişiklik yaparak zaman içinde yeni oyun sürümleri yayınladı.

 

ETS2Map


ETS2Map’in güncellenmesini ve tekrar düzgün çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. İlk odağımız, temel haritayı tam olarak desteklemektir, bundan sonra ProMods haritasını ekleyeceğiz.

 

Yayın ve fragmanların gösterimi


Yayın tekrarını buradan izleyebilirsiniz. Yayının başında belirlediğimiz gösterimdeki fragmanımızı burada bulabilirsiniz. Ayrıca ProMods'un buradan bulabileceğiniz fragmanını incelemeyi de unutmayın.

 

Özel teşekkürler


Tüm bunları mümkün kılmak için TruckersMP ve ProMods'taki herkese özel bir teşekkür edilmelidir. Saygıdeğer insanlar:

 • mwl4 (TruckersMP)
 • Smoky_TMP (TruckersMP)
 • ShawnCZek (TruckersMP)
 • Krashnz (TruckersMP)
 • Prime (TruckersMP)
 • Nico (ProMods)
 • ScuL (ProMods)
 • bricksathome (ProMods)


İnanılmaz desteğiniz için tekrar teşekkür ederiz, yakında görüşürüz!

 

TruckersMP takımı

Orijinal blog yazısına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Edited by Snap Dragon
 • Upvote 2
 • Haha 1

Kind regards,

Snap Dragon

TruckersMP — Game Moderator

GökBörü VTC — COO

Community & Support Manager — CHub (Drivers Hub)

 

339458068_role_Translator(1).png.1c7213d of the Year 2019

Link to comment
Share on other sites

Guest [Kobra] Atomic

Umarım Promods ile birlikte daha güzel ve heyecan uyandırıcı yeniliklerde getirirler.TMP takımını tebrik ediyorum.Promods için heyecanlıyım :)❤️ 

Link to comment
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.