Jump to content

راهنمایی برای کسانی که بازی آنها با نزدیک شدن سایر بازیکنان فریز (متوقف) می شود

Shayrin

Recommended Posts

سلام. من بعضی از گزارشات شما مربوط به باگ جدید و همچنین نیاز شما به کمک رسانی در رابطه با مشکلات شما در بروزرسانی جدید را خواندم

بعضی از شما ممکن است این مشکل را داشته باشید که زمانی که یک بازیکنی به 500 متری محل شما نزدیک می شود بازی شما فریز (متوقف) می شود و این مسئله می تواند منجر به بروز تصادف شود، زمانی که شخصی پشت سر شما در حال رانندگی است و یا شما در کاروان هستید و غیره

در رابطه با این مسئله کمی فکر کردم و چند مسئله منطقی در این رابطه به ذهن من خطور کرد.

من نیز پیشتر با این مشکل روبرو بوده ام. به مدت دو روز با دوستانم در حال بازی بودم که لگ های زیادی به سراغ من آمد. من همیشه در پشت سر بقیه رانندگی میکردم و همین باعث می شود که دیگران همیشه می بایستی برای من توقف می کردند. و این همان مشکلی است که من هم با آن دست و پنجه نرم کردم. آیا می توانید این را باور کنید؟ این مشکل به خوبی برای من حل شد و بازی من به خوبی در حال کار کردن است و من هیچگونه لگی در مسیر روتردام که مسیر شلوغی است و حتی سایر نقاط نیز نداشتم

من به این مسئله فکر کردم که این مشکل با بروزرسانی اخیر به وجود آمده است. می توانم اعتراف کنم که چندی پیش من این مشکل را نداشتم. حال من تراکرز ام پی را مجدداً دانلود کردم و این مشکلات شروع شد. من بازی را با لپتاپی با مشخصات زیر اجرا می کنم

Intel I7-2670QM CPU

4GB of RAM

Nvidia Geforce 610M 2GB VRAM Video card

و سیستم عامل ویندوز 10 64 بیتی

من اینترنت بسیار خوبی دارم، پس نباید مشکلی با توقف و فریز شدن بازی داشته باشم. درست است؟ دقیقاً همینطور است. مشکل از دی ال سی تجهیزات جدید درون کابین است و همین دی ال سی باعث بروز این مشکل شده است. حال، نگران نباشید، شما همچنان می توانید از این دی ال سی استفاده کنید بدون اینکه لگ داشته باشید

تمام کاری که شما می بایستی انجام دهید عبارتند از

الف) به بازی یوروتراک سیمولیتر 2 مولتی پلیر (انلاین) وصل شوید

ب) بر روی دکمه تب کلیک کنید

ج) هنگامی که تب باز است، یک کلیک راست کنید تا نشانه گر موس برای شما به نمایش در بیاید

د) بر روی ستینگ کلیک کرده و در سربرگ عمومی (جنرال) گزینه زیر را پیدا کنید

"Load Cabin Accessories"

ی) از اینکه این گزینه خاموش می باشد اطمینان حاصل کنید

تمام کار که شما کردید این است که بارگذاری تجهیزات درون کابین سایر بازیکنان را غیر فعال کرده اید. همه چیز به درستی کار خواهد کرد؛ شما همچنان قادر به مشاهده تمامی تجهیزات کابینی که درون کامیوت خود گذاشته اید خواهید بود، آنها کماکان در نقطه ای که آنها را قرار داده اید قابل مشاهده هستند و همچنین تکان خواهند خورد. ؛ تنها کاری که شما کرده اید این است که تجهیزاتی که سایر بازیکنان در کابین خود قرار داده اند را مشاهده نخواهید کرد، دلیلی که باعث متوقف شدن بازی شما بود (شرایط: شما با دوستتان در حالت مولتی پلیر در حال بازی هستید. هر دوی شما از تجهیزات دی ال سی کابین اکسسوری نظیر: موبایل، کیف پول، لپ تاپ، پرده و غیره استفاده می کنید؛ زمانی که هر دوی شما در جایی بایستید و کابین همدیگر را مشاهده کنید، قادر به مشاهده تجهیزات درون کابین آنها نیستید ولی همچنان قادر به مشاهده تجهیزات درون کابین خود هستید که در واقع هیچ گونه مشکلی را برای شما ایجاد نمی کند)ء

از رانندگی لذت ببرید دوستان

امیدوارم این راهنمایی کمکتان کند

Ölüm

مشاهده این پست به زبان انگلیسی

Languages: ?? | ??

انجمن فارسی

قوانین استخدام | پشتیبانی | بازخورد | مشاهده اعضای تیم | راهنما | سیستم پایگاه دانش | پیشنهادات

Rules | Recruitment | Support | Feedback | Meet the Team | Guides Suggestions
———————————————————————————————————————————————————————————————

Personal contact info:

YouTube | Twitch | Discord |
“You must expect great things of yourself before you can do them.” —Michael Jordan