Jump to content

AFK wyłączone na Arena


Guest RIVIOU

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: AFK wyłączone na Arena
Opis Sugestii: no zeby bylo wyłączone AFK na Arena w miejscach np.: Parking, Stacja Naprawy i Stacja Benzynowa. bo jak czekamy na kogos np.: Kolega albo na firme wjezdzamy na Parking i juz jest wyłączone AFK/
 
Przykładowe obrazki: nie ma.
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: tak poprostu mnie troche denerwuje bo musze na nowo wlaczac gre.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie pomysł bardzo dobry, choć bardziej postulowałbym za wydłużeniem takiego czasu na spokojne parkowanie do 30 minut. Z jednej strony pozwala to czekać na innych czy zwyczajnie odpocząć, z drugiej "kick" otrzymuje ktoś, kto jednak spokojnie mógłby się za te pół godziny zalogować ponownie. A takie pytanie techniczne - czy ruch kierownicą w miejscu wpływa na reset "licznika afk" czy tylko ewidentna zmiana pozycji?

Link to comment
Share on other sites

Albo dodać komendę /afk Jak występuje na serwerach Sa:mp.

Więc jak dodadzą taką komendę to na 100% nikt nie będzie wpisywać bo poco sygnalizować systemowi ,że idziemy na AFK'a przy okazji zajmując sloty dla graczy ,którzy chcą tak naprawdę pograć a nie po "afczyć" bez wpisywania jakiś komend zbędnych.

Na SA:MP było to też denerwujące (wiem z swojego doświadczenia posiadania serwera owej platformy MP) gracze wpisywali /afk dodawało im te AFK a tak naprawdę afczyli nawet nie wpisując tej komendy bo poco wpisywać /afk i zabierać czas na wpisywanie skoro można szybciej zminimalizować grę.

PHP,PAWN,LUA

Link to comment
Share on other sites

A moze tak ze jak wpisujemy komende /afk to wychodzi z serwera a jak juz jestesmy wpisujemy i wbija do gry. tylko zeby bylo dostepny chat

Link to comment
Share on other sites

(...)Jak występuje na serwerach Sa:mp.

Trochę odbieqnę od tematu, ale jak można qrać w taki szajs zwany samp, który synchro ma qorsze niż w ets2mp, qdy do dyspozycji jest 100 razy lepsze mta sa?

A co do tematu to pomysł nietrafiony. automat kickuje po to by ludzie niepotrzebnie nie blokowali slotów.

Jak stoisz i czekasz na konwój to wystarczy raz na jakiś czas się ruszyć kawałęm w przód i w tył. I kicka nie będzie. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Trochę odbieqnę od tematu, ale jak można qrać w taki szajs zwany samp, który synchro ma qorsze niż w ets2mp, qdy do dyspozycji jest 100 razy lepsze mta sa?

A co do tematu to pomysł nietrafiony. automat kickuje po to by ludzie niepotrzebnie nie blokowali slotów.

Jak stoisz i czekasz na konwój to wystarczy raz na jakiś czas się ruszyć kawałęm w przód i w tył. I kicka nie będzie. :)

No niby tak, ale ja np dzisiaj wyszedłem do kuchni stojąc na parkingu. Już siadałem do PC i nagle kick. A przecież nie było mnie dosłownie chwile. Na serwie jest 5tyś slotów więc o brak miejsca bym się nie martwił. Ale denerwuje to że trzeba całą gre restartować a nie tylko wbić na mape od nowa. Pomysł dobry z wydłużeniem czasu ale komenda /afk też dobra. Powiedzmy żeby działała na zasadzie. Wpisujesz /afk na parkingu, silnik wyłączony oczywiście. Teraz kick dostaniesz po np 1h, a gdy odpalisz silnik to afk znika i obowiązuje cię te 5 czy 10 min do auto kicka :)

Link to comment
Share on other sites

Według mnie musi być to wydłużone do mnimium 30 min, bo jak zostanie tak jak jest to wtedy gra jest bez sensu (to po co te wszystkie parkingi itp?) Dziś miałem taki przypadek trasa cos podan 2000 km (jednak to troche to czasu zajmuje)  przejechałem jakieś 600km i rodzice zawołalnie mnie na obiad wiec zjechałem na parking zgasiłem Dafa i nie było mnie może z 10 - 15 min no i przychodze i już na mnie czeka tryb Offline i nic ino wyłączyć gre :(

 

Ewentualnie zostawić tak jak jest ale gdy nie masz zadnego zlecenie, a gdy już masz zlecenie zeby było to wydłużone 30-60min.

 

Takie jest moje zdanie

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A moim zdaniem jest jak najbradziej ok. Kierowca zawodowy zjeżdżający na parking też musi w jakiś sposób zaznaczyć, że robi sobie przerwę. Tak samo My jeśli zjeżdżamy na parking to znikajmy z gry i potem ponownie się do niej logujmy. Jeżeli wydłużylibyśmy kick za AFK do 30, czy 60 minut to nie ma ono żadnego sensu. Po za tym kick za AFK ma też funkcję "antytrollowską", jeżeli jakieś dziecko zablokuje bramę czy cokolwiek innego w przypadku braku admina będziemy zmuszeni poczekać 10 minut, a nie 30, czy 60.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

(...)Ale denerwuje to że trzeba całą gre restartować a nie tylko wbić na mape od nowa.(...)

Wcześniej się dało przełądować profil i się wbijało od nowa, a teraz niestety trzeba resetować qrę i wpisywać loqin i hasło od nowa, co irytuje nieziemsko. :)

forum.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Login i hasło to akurat możesz sobie zapisać i nie musisz wpisywać za każdym razem. 

Uważam, że afk mogło by zostać, ale żeby była jakaś możliwość zalogowania się ponownego, w sensie, dostanie się kicka, wraca się do kompa, "o kurcze, offline", wciska się coś tam, czy wchodzi w menu, czy się coś tam wpisuję, obojętne, i ponownie logujemy się na serwer, żeby nie trzeba było resetować od razu gry.

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Kolejny nie potrzebny pomysł. Teraz jest prawie ciągle 2600/2600 osób na głównym serwerze. I to kickanie jest po to, aby inny mógł grać na miejscu tego co i tak go nie ma. Tak to by ludzie se stawali, wpisywali komende afk i szli nawet na kilka godzin od komputera, a miejsce zablokowane.

 

Nie potrzebne, jestem na nie.

76561198126682876.png

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się pomysł miałby przyszłość, ale po nieco większym przerobieniu.

Np. na Garażu żeby nie było kickowania/ czas kicka byłby zwiększony, oraz na terenie stacji benzynowej. Zwiększony do 10 minut. Chodzi o to by strefa ze zwiększonym czasem afk np. w środku garażu, a na stacjach benzynowych na tych dużych na miejscach do parkowania dla ciężarówek, a na tych mniejszych na miejscach do parkowania dla trucków i jeszcze gdzieś na tych małych stacjach. Oczywiście gdyby to było wykonalne.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.