Jump to content

ban na cb?


Recommended Posts

Witam serdecznie  :)

Chciałem Was zapytać o rozmowę przez cb na multi.Od dłuższego czasu nie mogę rozmawiać przez radio i nie mam zielonego pojęcia dlaczego.Robiłem test i siebie dobrze słyszę, gdy naciskam x widzę ikonkę która się pokazuje, natomiast nie słyszę tego specyficznego odgłosu cb  choć mam zaznaczone w ustawieniach aby było . To taka ironia losu? kiedyś nie byłem zainteresowany rozmowami na cb  i nie miałem ochoty rozmawiać ale wtedy cb działało normalnie.Chciałem dodać,że nigdy nie uczestniczyłem  w różnych infantylnych kłótniach ( troszkę już wiosen mam za sobą)  jak również nie puszczałem jakiejkolwiek muzyki  przez cb  której też miałem okazje usłyszeć zwłaszcza tureckiej ? Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia czy dostałem bana, może ktoś mnie zraportował  na "widzi miśie" a może to jest jakaś inna przyczyna przez którą teraz nie mogę rozmawiać na multi? Bardzo proszę o pomoc  w tej sprawie

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie ban, nie ma banów tylko na cb. 

Mówienie Ci działa skoro pojawia się głośniczek gdy mówisz, tzn klawisze masz poprawnie przypisane. Słyszysz innych jak mówią na CB? 

 

To raczej Ty nie słyszysz co inni mówią na CB - sprawdziłbym ustawienia audio zarówno w opcjach jak i opcjach MP (na tab ikonka trybiku, potem zakładka audio). Przy okazji masz tam możliwość testu mikrofonu (przycisk test) i wtedy bedziesz słyszał siebie tak jak inni słyszą Ciebie - może masz mikrofon tak cicho ustawiony, że inni Ciebie nie słyszą i dlatego nikt Ci nie odpowiada?

  • Like 1

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Dog Argentyński

 

Czy powyższe odpowiedzi pomogły Ci w rozwiązaniu Twojego problemu?

Proszę daj nam znać, czy dalej potrzebujesz naszej pomocy.

 

Czekam na Twoją wiadomość.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

W związku z tym, że wątek był nieaktywny przez 3 dni zmuszony jestem zamknąć, oraz przenieść wątek do Nieaktywnych tematów.

Pamiętaj, że możemy przywrócić wątek na Twoją prośbę. Wystarczy, że odezwiesz się do mnie w prywatnej wiadomości na forum.

Jeśli masz do mnie pytania śmiało pisz w prywatnej wiadomości. Na ten moment zamykam wątek z powodu wymienionego powyżej.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support


 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witaj @Dog Argentyński

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opisz występujący problem.


 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.