Jump to content

Konkurs na zdjęcie miesiąca - Wrzesień 2019


BoSsik2

Recommended Posts

konkursdraft6.png

 

 

Witajcie!

 

O co chodzi w tym konkursie?

Konkurs na zdjęcie miesiąca, jest to event organizowany przez Team dla użytkowników, żebyście mogli pokazać wszystkim swoje najlepsze zdjęcia.

 

Jak to działa?

Zrób zdjęcie w grze Euro truck Simulator 2 lub American Truck Simulator.

Załaduj zdjęcie na hosting. (np: imgur)

Wklej link zdjęcia do odpowiedzi w poście.  Zdjęcia umieszczone w innym miejscu nie będą brały udziału w konkursie

 

 

Zasady:

 

  1. Maksymalnie 1 zdjęcie na użytkownika
  2. Zdjęcie musi być zrobione przez Ciebie
  3. Akceptujemy zdjęcia z gry Euro Truck Symulator 2 i American Truck Symulator. 
  4. Zwycięzców wybiorą członkowie Polskiego Teamu TruckersMP 
  5. Zdjęcie musi mieć rozdzielczość 1600x900 lub więcej (wymagane aby bez problemu umieścić zdjęcie na grupie TruckersMP)
  6. Lista zwycięzców będzie opublikowana maksymalnie 4 dni od zakończenia konkursu

 

Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, do lasu na pauze wjechałem no i zdjęcie konkursowe wykonałem Tak, tak mobile to nie żart tematem przewodnim wrześniowej edycji naszego konkursu na zdjęcie miesiąca będą drogi leśne lub parkingi na terenie lasu . Powodzenia !!

 

W tym miesiącu konkurs zakończy się 29 Września o godzinie 23:59, a następnie zostaną wybrani zwycięzcy.

Zdjęcia zostaną standardowo tłem na oficjalnej grupie TruckersMP Polska na Facebooku (klik)

 

Zwycięzców poprzedniego konkursu na zdjęcie miesiąca można znaleźć tutaj -  

 

Powodzenia dla wszystkich!

TruckersMP Team

  • Like 1
  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.