Jump to content

Як змінити номерний знак на Вашому вантажівці.


Recommended Posts

Доброго часу доби, далекобійники!

 

Багато хто задається питанням - "Як мені змінити номерний знак на вантажівці?". Тут ви дізнаєтеся, що потрібно зробити для зміни автомобільного номера.

 

Для початку необхідно перейти на офіційний сайт "World Of Trucks" ( https://www.worldoftrucks.com/en/ ). Після переходу на сайт натискаємо кнопку зверху "Join Now".

Spoiler

spacer.png

 

Після цього вибираємо колонку "New steam user registration" і натискаємо на кнопку, показану нижче:

Spoiler

spacer.png

 

Потім вам потрібно підключити ваш аккаунт Steam до сайту World Of Trucks. Після створення облікового запису World of Trucks вам потрібно aвторизуватися на сайті. Для цього натискаємо кнопку "Sign Up", вводимо дані від аккаунта "World Of Trucks" і тиснемо "Sign Up".

Spoiler

spacer.png

spacer.png

 

Чудово! Тепер ви зареєстровані на офіційному сайті "World Of Trucks" ! Залишилася справа за малим 😊 Переходимо до основного етапу - це зміна номерного знака. Для цього переходимо в свій профіль, натиснувши на кнопку "My Page".

Spoiler

spacer.png

 

Тут ви можете переглядати свою статистику по зовнішніх вантажоперевезень в грі. Тепер вибираємо вкладку "Profile Customization".

Spoiler

spacer.png

 

Нижче ми бачимо вікно кастомного номерного знака. Вибираємо одну з 21 представлених країн і вписуємо придуманий номерний знак. Після цього натискаємо кнопку "Upload".

Spoiler

spacer.png

 

Увага! На номері може бути як і стандартний формат, так і будь-набір букв і/або цифр. Це означає, що ви можете вписати будь-яке слово, наприклад свій ігровий нікнейм!

 

Залишилося тільки підключити ваш профіль World Of Trucks к профілю в Euro Truck Simulator 2. Для цього заходимо в гру і у вікні вибору профілю вибираємо вкладку "Підключити профіль до World of Trucks". Далі вводимо дані від аккаунта World Of Trucks і натискаємо кнопку "Застосувати зміни".

Spoiler

spacer.png

spacer.png

 

Тепер ви маєте індивідуальний номер на вантажівці! Всі гравці в мультіплеере будуть також його бачити. На жаль, поки що неможливо змінити номерний знак на особистому причепі, але ви можете зробити номерний знак однієї з ігрових країн, переставивши причіп в гараж потрібної країни.

Spoiler

spacer.png

 

Всього доброго і рівних доріг, далекобійники!

 

P.S. Якщо у вас є питання, можете запитати про це тут, я відповім на ваше запитання.

  • Like 1
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...