Jump to content

JAZDA


MalcheO

Recommended Posts

CHciałym się dowiedzieć jedną rzecz. Jeżeli wyprzedzałem kogoś na landówce i wjechałem pomiędzy dwie ciężarówki lecz żadnej nie "dotknąłem" dostaje się bana. Jeżeli zjechałem z landówki na stacje benzynową pod zakaz, ale nikt nie jechał i nikomu się"krzywda" się nie stała to też się dostaje bana? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam @MalcheO

 

Myślę, że poniższe fragmenty naszego regulaminu powinny udzielić Ci odpowiedźi na Twoje pytania.

 

§2.4 Zły kierunek jazdy/nieprawidłowe wyprzedzanie*

Jazda po niewłaściwej stronie drogi. Wyprzedzanie innych graczy w obszarze o niskiej liczbie FPS, na obszarach o dużym natężeniu ruchu, wyprzedzanie skutkujące wypadkiem lub coś w tym stylu. Obejmuje to również wyprzedzanie na każdej 1 stronie drogi, na której występuje natężony ruch taki jak korek. Obszary o dużym natężeniu ruchu zaczynają się, gdy wokół ciebie znajduje się ponad 25 graczy.

 

§2.5 Niewłaściwa/lekkomyślna jazda*

Prowadzenie pojazdu w taki sposób, który jest uważany jest za niebezpieczny, jazdę wstecz, po złej stronie jezdni, wymuszanie pierwszeństwa, ściganie innych graczy (Oprócz toru wyścigowego w Arizonie), ignorowanie innych graczy i zasad. Jeżdżenie poza obszarem mapy. Obejmuje to miejsca niedostępne podczas normalnej jazdy. Używanie desynchronizacji lub szybkiego zapisu w celu spowodowania szkód w innym pojeździe użytkowników jest zabronione. Używanie funkcji "ghost mode" aby ominąć korki. Nawet jeśli masz pierwszeństwo to musisz postarać się uniknąć kolizji. Nawet jeśli ktoś jest w błędzie musisz podjąć starania, aby uniknąć kolizji.

 

Pozwolę sobie zacytować również §2.8:

 

§2.8 W jaki sposób nadawane są bany

  • Długość pierwszych 3 nadawanych banów są decyzją Game Moderatora.
  • Długość 4 bana to 1 miesiąc.
  • Piąty ban to 3 miesiące.
  • 6 ban jest permanentny, bez możliwości cofnięcia.

 

Wszelkie bany, które wygasły dłużej niż 12 miesięcy temu są ignorowane zgodnie z tę zasadą. 1 rok jest uważany za okres wygaśnięcia bana.

Jeżeli masz co najmniej dwa bany w historii o tej samej długości, administratorzy mogą przedłużyć twojego bana do następnej długości, niezależnie od tego, ile banów dostałeś w tym roku. Np., jeżeli masz dwa 1-miesięczne bany, twój kolejny może zostać przedłużony do 3 miesięcy. Jeżeli masz dwa 3-miesięczne bany, twój kolejny może być permanentny. Zauważ, że bany, które zostało przedłużone z powodu twojego 4, 5 lub 6 nie mogą zostać usunięte. Są to: 1 miesiąc, 3 miesiące oraz na stałe.

 

Pełną wersję Regulaminu TruckersMP możesz przeczytać tutaj, oraz tutaj.

Mam nadzieję, że powyższe fragmenty regulaminu dały Ci jasne odpowiedzi do pytań, które zadałeś powyżej.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

  • Upvote 1

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

A ja bym dodał jeszcze początek całego paragrafu drugiego:

§2 - Zasady w grze

[..]. Należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego i znaków drogowych. Oznacza to, że europejskie przepisy drogowe i oznakowania muszą być przestrzegane w ETS2, a amerykańskie przepisy i oznakowania drogowe muszą być przestrzegane w ATS. Nieprzestrzeganie odpowiednich przepisów drogowych i oznakowań może skutkować banem. Sygnalizacja świetlna oraz znaki stop mogą być ignorowane jeżeli żaden inny gracz nie jest w pobliżu. Wyprzedzanie jest dozwolone jeżeli żaden gracz nie jest w zagrożeniu z powodu tego manewru. Przekraczanie prędkości, kiedy dozwolone, nie jest rekomendowane. Przekroczenie prędkości może doprowadzić do wypadku co jest równoznaczne z nałożeniem kary.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

Coffee-Spedition

Link to comment
Share on other sites

Witam @MalcheO

 

Wątek był nieaktywny przez 3 dni, w związku z czym zmuszony jestem zamknąć wątek i przenieść go do Nieaktywnych tematów.

Jeśli masz do mnie jakieś pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic

Witam @MalcheO

 

Od czasu mojej ostatniej wiadomości minął tydzień.

Wątki, które są w Nieaktywnych tematach po tygodniu nieaktywności zostają przeniesione do Nierozwiązanych tematów.

Tak samo jak w innych przypadkach zmuszony jestem umieścić Twój wątek w Nierozwiązanych tematach.

 

Jeśli będziesz miał do mnie pytania skontaktuj się ze mną w prywatnej wiadomości.

Również chciałbym wspomnieć, że jeżeli w przyszłości natkniesz się na problem, którego nie będziesz w stanie rozwiązać samodzielnie możesz skontaktować się z nami tutaj: https://truckersmp.com/support/tickets

W powyższym odnośniku utwórz bilet, w którym opiszesz występujący problem.

 

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP Support

 

// Przenoszę do Nierozwiązanych

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.