Jump to content

Oficjalny konwój 31 sierpnia 2019


Recommended Posts

Witajcie Gracze,

Nadszedł czas aby ogłosić nasz nadchodzący sierpniowy konwój! Dzięki naszym czerwcowym i lipcowym imprezom organizowanym w Stanach Zjednoczonych, wiemy, że nasi europejscy fani ciężarówek będą podekscytowani, że w sierpniu planujemy wycieczkę po Skandynawii!

 

N21f3H8.png

 

Dołącz do nas w sobotę 31 sierpnia 2019 r. o godzinie 17:00 UTC (19:00 Czasu Polskiego) (Alternatywne strefy czasowe).

Spotykając się w stolicy Norwegii, będziemy podróżować po całym kraju, aby doświadczyć zapierających dech w piersiach widoków jakimi są pasma górskie, mosty i tunele. Nasz konwój doprowadzi nas do miejsca docelowego jednego z głównych szwedzkich miast, Göteborga.

Czas trwania konwoju szacowany jest na 90 minut. Może być dłuższy, jeśli będziesz jechał na tyłach konwoju. Nie ma zaplanowanych przerwy, ale możesz zatrzymać się w bezpiecznym miejscu, jeśli będziesz potrzebował odpoczynku.

Z przyjemnością zobaczymy was z podwójnymi naczepami, jednak upewnij się, że używasz dozwolonych kombinacji. Patrz na zasade  - §3.4 - Kombinacje naczep.

Zapraszamy do komentowania lub zadawania pytań pod tym postem lub po angielsku pod orginalnym postem!

 

Start: Linie Polaris lub Port kontenerowy, Olso, Norwegia

Miejsce docelowe: Göteborg, Szwecja

Trasa konwoju: https://i.imgur.com/3cNNM3j.png

Dodatkowe informacje o wydarzeniu: Zasady wydarzeniaDLC: Skandynawia Serwer: Official Convoy

 

Miłej jazdy!

 

-TruckersMP Team

Wyświetl post na stronie głównej

 

Orginalny post napisany przez @Digital

https://forum.truckersmp.com/index.php?/topic/88002-official-convoy-31-august-2019/

 

Tłumaczenie może różnic się lekko od orginału

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia dla organizatorów XI Konwoju Przyjaźni, którzy już conajmniej od kwietnia organizowali swój konwój, w którym sporej ilości polska społeczność weźmie udział, a przychodzi ktoś z TruckersMP, na tydzień przed tą datą i robi swój konwój... Wybaczcie, ale wolę jechać Konwój Przyjaźni, aniżeli moloch TruckersMP organizowany naprędce tydzień przed. Zapewne Konwój Przyjaźni swojego serwera nie będzie mieć z wielu powodów w takim przypadku... bo zabraknie slotów, albo kto co jeszcze tam wymyśli...

 

5088365.jpg

  • Like 4
  • Thanks 1
  • True Story 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, WooQash said:

Pozdrowienia dla organizatorów XI Konwoju Przyjaźni, którzy już conajmniej od kwietnia organizowali swój konwój, w którym sporej ilości polska społeczność weźmie udział, a przychodzi ktoś z TruckersMP, na tydzień przed tą datą i robi swój konwój... Wybaczcie, ale wolę jechać Konwój Przyjaźni, aniżeli moloch TruckersMP organizowany naprędce tydzień przed. Zapewne Konwój Przyjaźni swojego serwera nie będzie mieć z wielu powodów w takim przypadku... bo zabraknie slotów, albo kto co jeszcze tam wymyśli...

 

5088365.jpg

 

  1. Nikt nikomu nie każe przychodzić na konwój organizowany przez nas (Team TruckersMP) 
  2. Konwój przyjaźni może sie odbyć tak czy siak - kto bedzie chciał pojdzie tam , a kto bedzie chciał przyjdzie na konwój TruckesMP
  3. Konwój przyjaźni nie jest wpisany w system konwojów na naszej stronie głównej 
  4. Nie wiem czy organizatorzy wysyłali takie zgłoszenie w systemie czy nie (jesli tak dlaczego zostało to odrzucone) 
  5. Polski kalendarz obowiazuje tylko dla polskich imprez
  6. Event Managerowie są anglikami , i nie są zobowiązani sprawdzać wszystkie konwoje po językowych sekcjach bo jest pełno jezykowych sekcji z konwojami cięzko to wszystko sprawdzac i dopasosywać każdy konwój pod to 
  7. W systemie na naszej głownej stronie od 1 sierpnia od godziny 21:30 jest wpisany konwój - TRUCKERSMP OFFICIAL 
  8. Wiem ze data wpisania jest późna lecz jak napisałem w punkcie 6 - event managerowie nie są zmuszani sprawdzać wszystkich sekcji jezykowych
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, BoSsik2 said:

 

3. Konwój przyjaźni nie jest wpisany w system konwojów na naszej stronie głównej 

4. Nie wiem czy organizatorzy wysyłali takie zgłoszenie w systemie czy nie (jesli tak dlaczego zostało to odrzucone) 

 

Konwój nie jest i nie był wpisywany, ponieważ tego dnia wpisane były już 2 konwoje w ETS i tak, czy siak serwera byśmy nie dostali.

  • True Story 2

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, wwwkacper8 said:

 

Konwój nie jest i nie był wpisywany, ponieważ tego dnia wpisane były już 2 konwoje w ETS i tak, czy siak serwera byśmy nie dostali.

Na to ja już nic nie poradze , jak napisałem ten konwój oficjalny był wpisany od 1 sierpnia , wy swój ogłosziliscie jakos 14 czy 15 kwietnia , wiec te 2 konwoje widoczne były jakies inne , organizowane przez inne firmy z innych krajów ( no chyba ze dopiero po 1 sieprnia chcieliscie dodac swój w system , jak juz był dopisany ten oficjalny tmp) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że fajnie by było jakby istniały takie proste zasady:
 

- TMP rezerwuje terminy na swoje wydarzenia nie później niż na 3 miesiące przed wydarzeniem

- TMP aktualizuje poniższy wątek, kiedy faktycznie dokonuje rezerwacji terminu

- TMP może przekazać ostateczne szczegóły co do wydarzenia nawet z kilku-dniowym wyprzedzeniem tylko.

 

Działa później prosta zasada:

- Rezerwacja konwoju z dużym wyprzedzeniem?: OK, fajnie, ale nie daje to żadnej gwarancji, że nie nastąpi kolizja z wydarzeniem TMP.

- Rezerwacja nieco późniejsza?: Może mniej wolnych terminów, ale bardziej stabilny grunt.

 

--

Pozdrawiam

Karol_Domag

Coffee-Spedition

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, BoSsik2 said:

Na to ja już nic nie poradze , jak napisałem ten konwój oficjalny był wpisany od 1 sierpnia , wy swój ogłosziliscie jakos 14 czy 15 kwietnia , wiec te 2 konwoje widoczne były jakies inne , organizowane przez inne firmy z innych krajów ( no chyba ze dopiero po 1 sieprnia chcieliscie dodac swój w system , jak juz był dopisany ten oficjalny tmp) 

 

Wiem, że nic nie poradzisz, dlatego też nic nie oczekuje ;) 

 

Użytkownicy będą mieli wybór w którym konwoju pojadą i tyle :) 

k1r73ev.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, wwwkacper8 said:

 

Wiem, że nic nie poradzisz, dlatego też nic nie oczekuje ;) 

 

Użytkownicy będą mieli wybór w którym konwoju pojadą i tyle :) 

Dokładnie, my nikogo nie zmuszamy żeby ktoś przyszedł na konwój oficjalny. Kto będzie chciał przyjdzie na oficjalny, kto będzie chciał to przyjdzie na wasz konwój przyjaźni. A ktoś inny może na żaden nie przyjdzie :)

 

Do użytkowników należy wybór my nikomu nie mówimy że ma przyjść na oficjalny i nie ma innego wyjścia, każdy pójdzie gdzie chce 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.