Jump to content

Powrót po przerwie, kilka pytań


kumpel3

Recommended Posts

Siema, wracam po 3/4 miesięcznej przerwie. Widzę, że "troszeczkę" się pozmieniało względem tego co było jak grałem. Widzę, że serwery są podzielone na Arcade i Simulation. Arcade mnie nie interesuje z góry zaznaczam. 

A więc, jakieś aktualizacje większe, zmianki, DLC nowe coś takiego nowszego jest ogłoszone, bądź zostało wydane? 

Na tym serwerze Simulation widziałem, że na trasie Calais - Duisburg jeździły double ale te takie duże fest, zmieniło się coś i można każdym typem naczepy wszędzie wjeżdżać?

Była też taka modyfikacja legalna wydana na multiplayer, gdzie można było sobie podmieniać silnki skrzynie wygląd itp. Czy dalej to jest legalne, czy już tego używać nie można?

I w sumie czy regulamin na serwerze Simulation zmienił się jakoś drastycznie? WIdzę, że są ograniczenia 60/110 i w sumie tyle zwróciłem uwagi.

 

Piszę to, ponieważ nie bardzo mam czas szukać wszystkiego na własną rękę, a wiem, że są tu dobre osoby, które pomogą.

 

Z góry dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj @DoNiU

 

1. Nadal wszystkie DLC prócz special transport są wspierane.

2. Nie ma już stref, gdzie zostaniesz wykickowany za double czy HCT'ki. Za to triple są już zakazane.

3. Legalna modyfikacja na silniki i skrzynie biegów? Przecież to nigdy nie było legalne na MP.

4. Poza ogranicznikiem, to chyba jest takie EU2, bo skody są dozwolone i fix jest normalnie dostępny.

 

Co do regulaminu to polecam jednak przeczytać, bo nigdy nic nie wiadomo. Wielu ludzi pyta się czy to na jakichś livach czy gdzieś indziej, a później dostają bana bo myśleli, że to było legalne.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.