Jump to content

CV - Wiktoros


Recommended Posts

Nick w grze: Wiktoros

Wiek: 15,5

Miejsce zamieszkania: Śląsk

Sterowanie: Aktualnie myszka (Mam kierownice Logitech Driving Force GT) 

SteamID 64 lub adres do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198207354848/

Staż w grze: 2033h w Euro Truck Simulator 2, American Truck Simulator 90h. Ponad 3 lata na MP 

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: Tak dostałem, lecz ostatni ban był ponad 2,5 temu 

Przedstaw się: Witam. Nazywam się Wiktor i mam 15 lat, od Września tego roku będę uczęszczał do Zespołu Szkół Technicznych. Na co dzień uczę się, po szkole zazwyczaj mam dużo czasu który wykorzystuje na granie z przyjaciółmi w takie gry jak: ETS2, ATS, CS:GO itp.  W Euro Truck Simulator nabyłem już duże doświadczenie więc wrzucanie tras na stronki itp. nie jest dla mnie problemem, preferuje jazdę do 110km/h aczkolwiek gdy jadę sam to zdarzaa mi się jeździć szybciej.

Inne: Od firmy wymagam aby posiadali komunikator głosowy TS3. Istnieli co najmniej 6 miesięcy na rynku ETS2. Oraz aby brali udział w konwojach. Dodam, że posiadam wszystkie DLC Mapowe do ETS2, natomiast w grze American Truck Simulator posiadam: Meksyk, Oregon oraz Waszyngton.

To tyle, czekam na poważne oferty. Z poważaniem Wiktoros.

Link to comment
Share on other sites

Zaproponuję Ci jezdżenie w Quality Logistics. Firma istnieje troche ponad 3,5 roku, więc warunek minimum 6 miesięcy jest spełniony ze sporym zapasem ;-). Mamy własny TS3. Mamy sporo konwojów - zwykle jeden w soboty (często międzyfirmowy) i jeden w środy (firmowy ale bywają na nim znajomi spoza firmy, nieobowiązkowy). Czasem bywa, że konwojów jest nawet 3-4 w tygodniu. Na spontanie jeździmy codziennie.  Ekipa w firmie jest zgrana, mocna (zawsze wysoko w statystykach TrucksBook), obecnie około 25 osób. Na TSie prawie zawsze kogoś do wspólnej jazdy zastaniesz, nie ważne czy to 7 rano 17 po południu czy 2 w nocy. To nas wyróżnia od innych VSek, że u nas zawsze jest z kim pograć, wszyscy są w firmie, a nie w niej bywają. I wszyscy są aktywni, a nie że wejdą raz na tydzień albo siedzą sami na singlu (u nas liczy się multi). Jeździmy do 100km/h, choć większość ludzi w firmie preferuje jazdę ok. 90km/h - piszę, bo to może być dla Ciebie ważne, musiałbyś się nieco przestawić pewnie. Jeździmy głównie w ETS, ale do ATS tez znajdziesz u nas chętnych. Używamy systemu TrucksBook, więc nie musisz się martwić wypełnianiem formularzy, robieniem screenów i udowadnianiem, że jeździsz - wszystko zrobi się automatycznie. Malowanie mamy zielone, nie żarówiaste, nie ma wstydu z tym jeździć. Na konwojach obowiązkowych jeździmy Volvo, na nieobowiązkowych i poza konwojami - jak kto lubi.

 

Kilka słów o ekipie: Mamy graczy w wieku kilkunastu lat (minimum u nas to 14), ale i takich co mają po 35 i więcej. Mamy w ekipie zawodowych kierowców, policjanta, kuriera, ludzi z it, studentów i uczniów... fantastyczni ludzie i na pewno znajdziesz sobie kogoś z kim można ciekawie pogadać podczas jazdy. Zarząd umie elastycznie podejść do pracowników - nie ma problemu jak ktoś w realnym świecie pracuje zmianowo, studiuje i ma sesję, wyjeżdża truckiem w Europę na dwa tygodnie, albo jedzie na urlop z rodzicami nad morze - wszystko idzie uzgodnić z zarządem i nie ma problemu. Limit kilometrów to tylko 20000 miesięcznie - niewielki, mamy takich, co wylatują to w jeden dzień, ogólnie większość ludzi robi kilkukrotnie więcej kilometrów niż wymagane minimum ? Generalnie stawiamy na aktywnych, takich co lubią, będą jeździć sporo

 

Jak Cię zainteresowałem, to adres TS jest w wątku poniżej, tam tez znajdziesz foto z ostatnich konwoi i inne info o firmie. Zwykle rekrutujemy popołudniami, ale możesz spróbować wbić o innej porze - a nuż ktoś z Zarządu będzie miał czas i Cię zrekrutuje... tylko jak wbijesz, poczekaj chwilę, by ktoś jadący zdołał zatrzymać bezpiecznie trucka i przejść do TS z gry (czasem to może trwać nawet 3-4 minuty), nie uciekaj z kanału od razu zrażając się, że nikogo nie ma. Rzadko jest tak, że nikogo nie ma, natomiast bardzo często jest tak, że wszyscy akurat jadą gdzieś po wąskiej landówce, gdzie z obu stron barierki i nie ma gdzie stanąć ;)

 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2019 at 6:12 PM, Merlin6 said:


 


 

yszNsYc.gif


 


 

 

 

 

 

j894mNe.gif

 


 

Jesteśmy nową wirtualną spedycją transportową, która istnieje od 03.11.2018 roku, poszukujemy kierowców do wspólnej gry w Euro Truck Simulator 2 jak i American Truck Simulator.

Tworzymy luźną atmosferę, dzięki której poczujesz się swobodnie. Stawiamy na dobrą zabawę :)

 

 

 

mXjV4vl.gif

 

    * PeszkoPL

* Merlin6

      * KacpereQ  

 

BSRQa1x.png

 

 

- Znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

- Kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak 3 (dpt-ts3)

- Minimum 17+ lat (mogą być wyjątki)

-Mile widziane dodatki: Going East, Scandinavia, Vive La France, Italia, Beyond the Baltic Sea

- Trasy oddajemy za pomocą VTLOG        * U nas nie ma limitu kilometrów :)

 


rzhRJs7.gif

 

ETS2

 

0e8b0828-08c8-41c8-80a6-a57008db0748.png

 

 

Alternatywne malowanie dla ETS2

 

malowanie-podstawowe-ets2-1.jpg

 

 

 

 

 

 

ATS

 

96085295-62d9-4eb0-a076-a463fbc709a9.png

 

 

 

 

lOsdcHa.gif

 

https://www.facebook.com/DragonPolandtransport/

https://dpt.vtlog.net/

https://trucksbook.eu/company/45214

Adres TeamSpeak (dpt-ts3)

https://dpt-vs.eu/

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do dołączenia do firmy, na nasz TeamSpeak. (adres powyżej)

 


 

 

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.