Jump to content

ETS2MP nie wykrywa kierownicy ani żadnego innego kontrolera a ETS2 na singlu tak.


Recommended Posts

WItam. Mam pewien problem z kontrolerami w ETS2MP posiadam kierownicę Logitecg Driving Force GT oraz pada Genesis PV65. Problem polega na tym że gty włączam ets 2 na singlu kontrolery działają normalnie lecz gdy włączę ets 2 mp ani jeden kontroler nie zostaje wykryty. Próbowałem też na innych save'ach lecz tam też nic. Prosiłbym o pomoc ponieważ nie bardzo wiem co mogę zrobić a chciałbym pograć na MP. 

Edit: Próbowałem reinstalu TruckersMP oraz Ets lecz też nic problem występuje nadal. Eurotruck widzi kontrolery a TruckersMP już nie jeśli ktos miał taki lub podobny problem i zna rozwiązanie proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdzałeś ustawienia Steam Input we właściwościach Euro Truck Simulator 2 na kliencie Steam? Ustaw to na "wymuszone wył." by gra mogła wykryć kontrolery podczas uruchamiania.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Titanic4 said:

Sprawdzałeś ustawienia Steam Input we właściwościach Euro Truck Simulator 2 na kliencie Steam? Ustaw to na "wymuszone wył." by gra mogła wykryć kontrolery podczas uruchamiania.

Tak mam to ustawione tak jak napisałem gdy odpalam grę w wersji na singlu kontrolery  są wykryte automatycznie problem się pojawia gdy włączam TrackersMP.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @Kapi6546,

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, napisz mi prywatną wiadomość na forum z prośbą o przywrócenie tematu lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.