Jump to content
  • 0

2 Adet TruckersMP hesabı oluşturmak.

Guest

Question

Merhaba, ben bu hesabımdan 10.11.2019 tarihine kadar yasaklandım. Fakat bu durumu bekleyemeyip, yeni bir '' Steam '' hesabı oluşturdum. İki hesabın telefon numaraları aynı fakat. E-posta'lar farklı fakat 2 E-postanın telefon numaraları aynı. Ben yeni açtığım 2. '' Steam '' hesabımdan tekrardan '' Euro Truck Simulatör 2 '' satın alacağım. Ve bu 2. Steam hesabından yeni bir '' TruckersMP '' hesabı oluşturup, yeni steam hesabı ile '' TruckersMP '' 'ye devam etmek istiyorum. Bu davranışın herhangi bir cezası veya sorunu varmı? Tesekkurler.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba, @Merve-T

Oyun içinden yasaklanman durumunda bağlantı bilgilerin, mac adresin, ve IP bilgilerin kayıt altına alındığı için ikinci bir hesap açman durumunda bu bilgilerin kontrolü altında ban evading yani yasaktan kaçış anlamına gelen bu işlem TruckersMP kurallarında yasak anlamına geliyor 

Malesef, yasağının bitmesini beklemen gerek.

Hatta buradan ban evading yasaktan kaçış ile alakalı kural aşağıya spoiler olarak verdim;

Spoiler

§1.2 Ban Cezasından Kaçış - Ban Evading

Geçici veya sınırsız ban cezası almanızı takiben farklı bir hesap açarak, yarattığınız diğer hesabı kullanmanız kurallar gereği yasaktır. Eğer bu durum kanıtlarla birlikte desteklenirse, oyun yöneticilerinin hesabınızı size uyarı vermeden platformdan yasaklama hakları mevcuttur. 

Örnek: İki hesabınız mevcut, hesaplarınız arasından birisi 3 ay boyunca platformdan yasaklanır, diğer hesabınızı kullanmaya devam ederseniz tespiti halinde ikinci hesabınız da, ilk hesabınıza uygulanan yasak süresi boyunca yasaklanır. Süresiz olarak uygulanan yasaklarda bu durum, tüm hesapların kalıcı olarak platformdan yasaklanmasıyla sonuçlanır.

Pleasant regards

Kamer

Veteran Driver II

dcba905cdac6291ae8932f4fba24668b.png

role_veteran-ii1.png.ec521170e6dbabfa52c

You can communicate with me (:

• 0

Euro Truck Simulator 2 Discussions bölümüne İngilizce yazılması zorunludur ve tartışmalar içindir. Sizin bir yardım isteğiniz olduğundan ve diliniz Türkçe olduğundan, bu konuyu doğru olan bölüme, Yardim/Destek'e taşıyorum.

Türkçe tartışma bölümünü burada bulabilirsiniz, şimdilik bu konu doğru bölüme taşınacak: 

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/33-turkish-discussion/

Yardim/Destek'e taşındı.

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Sorun ile ilişkili gerekli cevabın verilmesi ve konu sahibinin hesabı silmesinden dolayı bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. 

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.