Jump to content
  • 0

Gelcekteki Alımlar

Guest

Question

Bugün bişey merak ettim acaba önceki 3 banı geçmiş hesaplarımı silsem ve sonrasında herhangi bir görev için başvursam ne olur?

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Halihazırda en fazla üç yasaklanma kaydınız varsa başvuru yapabilirsiniz. Örneğin, iki yıl önce üç ceza almışsınızdır, geçen yıl üç ceza daha almışsınızdır fakat bunların üzerinden bir yıl geçtiği için pasife geçer, toplamda altı cezanız olur- bu durumda kabul edilmezsiniz. Üç yasaklanma cezanız vardır, bunların üzerinden bir yıl geçer- bu durumda başvurunuzu yapıp şansınızı deneyebilirsiniz. 

Bu durumun açıklamasını yaptıktan sonra, içinde bulunduğunuz asıl duruma geçelim. Halihazırda başka hesaplarınız varken yeni bir hesap açmanız başlı başına kural ihlali olmakla beraber hesaplarınızı GDPR gereği silmiş olsanız bile radara bir kez girerseniz ki, şuan benim radarıma girmiş bulundunuz- şansınızı zorlamanızı önermekten başka bir şey söyleyemeyiz, bol şans. (:

• Upvote 1

• 0

Merhaba,

Soru ile ilişkili gerekli cevabın verilmesinnden dolayı bu konuyu kilitliyor ve çözülen konular bölümüne taşıyorum. Herhangi bir sorunuz veya probleminiz olduğunda bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Saygılarımla
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Kilitlendi ve Çözülen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.