Jump to content

Miért romlik a magyar közösség?


Recommended Posts

Sok ember nem tud azonosulni azzal az iránnyal amely felé a magyar közösség halad.
Sajnos megjelent az a jelenség ,hogy napi szinten létrejönnek olyan cégek amik napi 2 reklámmal próbálják megszedni magukat 2-3 taggal.
Egy olyan káros hatás figyelhető meg ami rombolja a játéknak a közösségét, megítélését, és rombolja azoknak a cégeknek a megítélését amiben igazán sok munka van és jelentős közösséggel rendelkezik.
Sajnos a közösségen belül rengeteg ellentét van és ez rombolja a közösséget.
Rengeteg próbálkozás volt arra ,hogy irányt váltson a közösség.
Régen amikor nem volt ennyire felkapott a játék nem volt ennyire szét húzva a közösség,akkor nem az volt ,hogy mindenki saját céget akart.
Sajnos kevés példa van arra ,hogy a magyar közösségben is létre lehet hozni egy összetartó és minőségi céget/közösséget. 
Valószínűleg irányt nem fog váltani a közösség. 
Én személy szerint nem szeretnék részt venni ebben a közösség rombolásban.

Nem szeretnék ezzel drámát szítani ,csak szimplán el szerettem volna mondani a véleményemet.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teljes mértékben igazad van.

 

Ha nevezhetjük úgy hogy "trash" emberek, ezek azok amik igazán elrontják a közösséget. Aki belekezd a multiplayerben az jól csinálja, de aki rátalál a cég rendszerekre, akkor ott romlik a játékos minősége. Minden második játékos létrehoz egy céget, toborozza magát facebookon amit nem is tud leírni helyesen, majd várja a jelentkezőket.

Csatlakozik átlagosan 2-3 ember, és amikor rájön hogy nem igazgatja a játék, vagy nem jönnek elegen a cégébe, akkor ott hagyja és a Truckbookon nyoma marad, illetve ott mutat a "Csőd" felirat.

 

A konvoyozás nálunk siralmas. Sokan nem tehetik meg hogy atomerű géppel játszhassanak és amikor eljutnak egy 10-15 fős magyar konvoyra akkor laggolnak mert nem bírják a gépük. Ezek a játékosok okozzák a balesetek 80%-át, és ezek miatt romlik a konvoy minőségi ami után kevesebben mennek majd el a következő konvoyokra.

Tapasztalatom volt konvoy szervezésben, és nem éri meg több órás munkát belefektetni egy jól megszerkesztett photoshopos képért, ha senki nem megy el a konvoyra.

Amikor a Sárga Angyalokkal konvoyt szerveztünk akkor körülbelül 15-20 ember jött el, amibe körülbelül fél napot fektettünk bele a szervezésébe.

Másnap az egyik facebook csoportba kiírtak egy konvoyt eléggé igénytelenül, majd elmentem és megnéztem. Elcsodálkoztam, mivel 40 ember képes volt elmenni egy konvoyra amiben körülbelül semmi szervezés sem volt.

Az egyik barátom szervezett egy 24 órás konvoyt, szépen megszervezte, mindig kiírta éppen hol tart, csak éppenséggel senki nem ment el a konvoyra. Ezzel egy időben kiírja valaki facebookra: Valaki konvoy? - Really?

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.