Jump to content
  • 0

Merak ettiğim konular

Osmiyum22

Question

1) Flatbed, yani alçak taban treylerde ağır yük kargoları kullanılabilir mi ve eğer kullanılabiliyorsa HCT için uygun mudur?
——————
2) HCT çift römorkun arka römorku schwarzmüller DLC römorku ile değiştirilebilir mi? Ve HCT çift römorkları tamamı ile Krone römork DLC'si ile değiştirilebilir mi?

3) Çift römorklarda römorkların gövdeleri birbirlerinden farklı olabilir mi?

Bunun hakkında bilgi verirseniz ona göre tırlarımı düzenleyeceğim.
——————
4) Çekicilerde şasiler her araca özgün değiştirilebilir mi? HCT çift römorkunun ön römorkuna rüzgarlık (wind deflector) takılması uygun bulunur mu?  (Sadece soğutuculu kasa için)

5) HCT çift römorkların orta şasisi, goosenek yani konteyner taşıyıcı treylerin HCT halinin orta şasisi ile değiştirilebilir mi?

6) Treylerin tamponu yok edilmeksizin gövdesi çıkarılabilir mi?

7) Ve son sayılabilecek sorum, B-çift römork ön şasisinin arkasına B-çift römork eklenebilir mi?
——————
Ayrıca oyundaki moderasyon yönetimi çok kötü. Ben yöneticilere soru sormak için onlarla konuşuyorum. Ancak cevap gelmiyor. Ve sonrasında bir bakıyorum merak ettiğim konu nedeniyle yasaklanmışım. Bu adaletsizliğe lütfen son verin!

Birde alıntı yapmak isterim;

Bazı römorkların modifiye edilmiş çift veya üçlü römork kombinasyonlarında bulunmasına izin verilmez. Ağır kargo DLC, Orman Makineleri DLC ve ATS "eyer monteli" kamyonlar söz konusu römorklardır. Simülasyon ve kullanım, bunların kaldırılmasının ana nedenleridir; önceki kurallarda, yola tam olarak sığamayan veya sığmayan birçok kombinasyon örneği vardı.

Modifikasyon kuralında yük modeli ile ilgili değil, şasi ile ilgili, yani komple römorktan bahsedilmiş. Yük modelleri konusunda herhangi bir bilgi verilmemiş.
Lütfen bunu açıklar mısınız?

Ayrıca şu fotodaki kamyonun sürmesini sakıncalı mıdır?

https://hizliresim.com/4pGOLL

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhabalar @Osmiyum22,

Tırlarınızı Aşağıda Bırakacağım Linkten Sorabilirsiniz.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/620-new-questions/

YunusD

KızılTürk™ VTC Owner

1797634707_role_VeteranIV(1).webp.4e3c404c0e5f76900e725c8f26fa929f.webp

~ YunusD Yotube ~  ,   ~ YunusD Steam ~   ,   ~ World Of Trucks ~  ,  ~ KızılTürk™ VTC ~

• 0

Merhaba,

Konu 4 gündür hareketsiz olduğu için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorunuza cevap bulamadı iseniz destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.