Jump to content
  • 0

Garáže a trucky


xMarekSvk

Question

Ahoj. Mám problém. Vždy keď navštívim jednu z mojich garáži a chcem presedlať na iný truck ktorý tam mám, tak sa objavím v Bratislave - v základnej garáži. 

Včera som si kúpil nový truck, ktorý som nechal predajcom doviesť do clermontu a keď som tam prišiel a chcel som tam nechať môj starý a zobrať si ten nový, tak opäť som sa objavil v garáži v Bratislave. 

Vždy keď chcem zmeniť truck , tak sa tam objavím.

 

Chcel som garáž v Bratislave predať, zbaviť sa jej, ale aj keď dám všetký trucky a veci z nej preć, ostane mi tam avatar a nieje možné ju predať.

 

Ale čo ma najviac štve je, že vždycky pri tom presadaní ma to portne do Bratislavy a keď sa chcem vrátiť nazad na to miesto, tak mi to vcucne tak 40,000€...

Príde mi vskutku nereálne, že pri výmene trucku vo Francúzsku sa objavím v Bratislave.......

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj Marku, dlouho jsem tě nečetl :D 

 

V první řadě, pokud chceš změnit garáž, je nutnost odstranit všechny trucky z dané garáže a svou ikonku (řidiče) pak ve správci řidičů přesunout do nové garáže. :) Druhá část je spíš příspěvek pro SCS než pro TMP. Tak to bohužel bylo, je a bude.

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Game Developer

Zdravím,

 

z důvodů tří denní neaktivity bude toto téma přesunuto do Nevyřešených.

Pokud bys stejně potřeboval pomoct, neváhej nás kontaktovat přes systém podpory: https://truckersmp.com/support

 

Děkuji za pochopení.

 

// Uzamčeno a přesunuto do Nevyřešeno

JKTjx3r.jpg

Game Developer

Discord Bot Developer

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.