Jump to content

Błąd przy przełączaniu profili


Recommended Posts

Witam.

Dzisiaj grając w ETS2 chciałem przełączyć profil na inny (bo mam 3 profile i każdy różni się progresem i poziomem kierowcy) i wywalił mi błąd. Ale żeby to nie jeden ale natłukło mi z jakieś 20-30 błędów jeden za drugim. Aż w końcu się uspokoiło i co bym nie nacisnął to wszystkie błędy od razu wyłącza. Przyznam że nie miałem takich problemów nigdy. 

2019-08-01.png

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Cache3380

 

Jeśli chodzi o przełączanie profili podczas gry na multiplayerze: Jeżeli jesteś na serwerze i będziesz próbował zmienić profil, wyrzuci Cię z gry. 

Co do błędów w logach to dużo lepszym pomysłem niż wrzucenie zdjęcia z fatal errorem byłoby wrzucenie logów na np: pastebin abyśmy mogli dojść, co jest przyczyną wywalania Tobie gry.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @Cache3380,

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, stwórz nowy temat lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.