Jump to content
  • 0

Problem z grą po aktualizacji


Cache3380

Question

Witam. Dziś około 10 zacząłem grać na multiplayerze i było bez żadnych zacięć. Bez żadnych problemów. Wyszedłem z gry i chciałem ponownie wejść bo mnie wyrzuciło za duży ping. Pokazało mi że jest aktualizacja. Wiec klienta zaktualizowałem i załączyłem grę. To co się potem działo do był koszmar. Gra załączała mi się podwójnie i zaczęło grę tak ścinać że mną coś targało. Wziąłem uruchomiłem kompa ponownie i próbuje uruchomić MP. Ok. poszło ale nawet intro to jakiś pokaz klatek. chcę napomnieć że Wiedźmin 3, BF:V, PUBG działa mi w 60 klatkach na maksymalnych ustawieniach bez żadnych ścin. Ja próbowałem weryfikacje plików zrobić ale nie wykryło żadnych nieprawidłowości. Z kopem wszystko jest w porządku. Według mnie błąd w upadacie doprowadził przynajmniej u mnie do pokazu klatek. Może jest jakiś sposób żeby to naprawić. Jakieś pomysły?

Link to comment
Share on other sites

7 answers to this question

Recommended Posts

  • 1
  • Web Developer

Witaj @Cache3380,

 

Jesteśmy poinformowani o problemach, które nastąpiły po najnowszej aktualizacji naszego Launchera.

Nasi Developerzy aktualnie pracują nad tym, aby naprawić te błędy tak szybko jak to możliwe. 

Jako iż problem jest nowy, na ten czas nie ma niestety żadnego rozwiązania. Osobiście zalecałbym poczekanie na patch naprawiający błędy.

 

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj ponownie @Cache3380,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany! Dodatkowo, dziękuję za potwierdzenie.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, nie wahaj się stworzyć nowy temat lub skontaktować się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Pozdrawiam,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.