Jump to content

Problem z oddaniem trasy


kivoPL

Recommended Posts

Hejka, Mam problem.

W przeciągu ostatnich kilku dni jechalem taki konwój trochę na raty. Łącznie wyszło ok 10k km. Wziąłem trase, zresetowałem trasę na GPS żeby podczas jazdy w konwoju nawigacja mi nie gadała i nie zrzucała z trasy i jechałem.

Problem polega na tym że po tych 10k km gdy dojechałem do celu podróży przykra rzecz mnie zastała, mianowicie nie jestem w stanie oddać trasy, tzn. Dojechałem do celu i nie ma tam tego pickupa do oddania trasy, tak jak to widać na screenie. 

Gdy zobaczyłem problem, wszedłem w ESC i w górnym lewym rogu kliknąłem na trasę i pojawiła się opcja Wznów dostawę, po kliknięciu tego nic się nie dzieje poza wrzuceniem mnie spowrotem do gry, czynność powtarzałem wielokrotnie i za kazdym razem skutek ten sam. Próbowałem teleportować się do serwisu, przespać się, wczytywać stare savy, resetować gre i za kazdym razem jest to samo. Mogę cos z tym zrobić ? jakaś komenda ?

 

ets2-20190723-223944-00.png
ets2-20190723-223951-00.png
ets2-20190723-224017-00.png
 

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj @kivoPL,

 

Czy problem występuje również w trybie Singleplayer?

 

Spróbuj również sprawdzić spójność plików gry za pośrednictwem Steam.

Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Wejdź do biblioteki Steam oraz znajdź Euro Truck Simulator 2.
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy a następnie wciśnij Właściwości na samym dole.
  • Przejdź do zakładki Pliki lokalne oraz naciśnij przycisk "Sprawdź spójność plików gry...".
  • Poczekaj aż Steam zweryfikuje oraz pobierze brakujące pliki. Może to potrwać jakiś czas.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kid Fabi said:

Witaj @kivoPL,

 

Czy problem występuje również w trybie Singleplayer?

 

Spróbuj również sprawdzić spójność plików gry za pośrednictwem Steam.

Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • Wejdź do biblioteki Steam oraz znajdź Euro Truck Simulator 2.
  • Kliknij prawym przyciskiem myszy a następnie wciśnij Właściwości na samym dole.
  • Przejdź do zakładki Pliki lokalne oraz naciśnij przycisk "Sprawdź spójność plików gry...".
  • Poczekaj aż Steam zweryfikuje oraz pobierze brakujące pliki. Może to potrwać jakiś czas.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

 

Przecież po przeniesieniu do SP wywala naczepe i anuluje zlecenie.

Spójność to bylo pierwsze co zrobiłem, wszystko jest okej.

Link to comment
Share on other sites

  • Web Developer

Witaj ponownie @kivoPL,

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, stwórz nowy temat lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.