Jump to content
  • 0

ets mp pc çökertiyor yardım giremiyorum

ahmethalimsenel

Question

8 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar,

Eğer böyle bir durum varsa muhtemelen ekran kartı sürücüleriniz ile ilgili bir sorun olabilir, lütfen aşağıdaki linki kontrol edin ve buradan bize bilgi verin:

https://ademocut.com/ekran-karti-suruculeri-gpu-grafik-karti-nasil-guncellenir/

Saygılarımla, XFMaster9666

Community Moderator

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
12 hours ago, XFMaster9666 said:

selamlar,

Eğer böyle bir durum varsa mevcut ekran kartıyla ilgili olarak ilgili bir sorun olabilir, lütfen buradan linki kontrol edin ve buradan bize bilgi verin:

https://ademocut.com/ekran-karti-suruculeri-gpu-grafik-karti-nasil-guncellenir/

Topluluk Yöneticisi

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 

ekran kartı sürümü güncel gözüküyor nedenini anlayamadım hayırlısı

• 0
On 7/23/2019 at 11:27 PM, ahmethalimsenel said:

cevap verdiğiniz için teşekkür ederim 

ekran kartı sürümü güncel gözüküyor nedenini anlayamadım hayırlısı

Sorununuz için biraz daha fazla detay vermeniz iyi olacaktır. Ben anldığım kadarıyla bir mavi ekran hatası almış olmalısınız. Ayrıca ekran kartınızın sürümünün güncel olup olmadığına bakmak yerine, bir daha yüklemeniz iyi olacaktır. 

https://www.youtube.com/watch?v=RnublleTJhE (Windows 10'dan bahsediyor ancak siz yinede uygulayabilirsiniz.)

Ayrıca;

• Oyunu yönetici olarak başlatma.
  • Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamak. (Steam > Kütüphane > Oyun'a sağ tıklayın > Yerel dosyalar >Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula)
  • Başlat menüsünde arama kutusuna Komut İstemi yazın ve çıkan seçeneğe sağ tıklayıp Yönetici Olarak Çalıştır deyin. Açılan komut istemi penceresine sfc /scannow yazıp ENTER tuşuna basınız.Bu işlem bitince bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar test edin.

Lütfen bu yöntemleri deneyin, cevabınızı bekliyorum.

Topluluk Moderatörü

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0
1 hour ago, ahmethalimsenel said:

yeniden mavi ekran verdi dediklerinizin hepsini uyguladım singleplayer ets çalışıyor ama truckmp mavi ekran verip yeniden başlatıyor pc yi.

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Bu sorunun çözülmesi için yapılabilecek bir adım ise mavi ekran aldığınız sırada ekranda gösterilen hata kodudur. "APC_INDEX_MISMATCH, DEVICE_QUEUE_NOT_BUSY, VALID_AFFINITY_SET, INVALID_DATA_ACCESS_TRAP" e benzer kodlardır. Mavi ekran aldığınız sırada bu hatanın fotoğrafını çekerek ya da böyle bir hata kodu varsa, bir kağıda not edip bakmanız en doğrusu olacaktır. Bu bizi en doğru sonuca götürebilir. 

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.