Jump to content
Bol3k [PL]

Winter Mod w Lipcu

Recommended Posts

Witam, czy dałoby się włączyć Winter mod podczas gdy jest on nie dostępny? bo jak wgrywam moda to gdy wchodze w MP to pokazuje ze jest niekompatybilne, a przyczepy triple działają lecz z nimi nie jeżdze bo jest regulamin na max HCT naczepe.. (długość)..

 

Czekam na odpowiedź..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzecz pierwsza. Wintermod, który był używany MOŻE BYĆ niekompatybilny z aktualną wersją gry. Dzisiaj mamy 1.35, w grudniu mięliśmy 1.33, od lutego 1.34. Co prawda wielkie zmiany mogły to nie być ale modyfikacja może być niekompatybilna z obecną wersją gry.
Rzecz druga. Wintermod był instalowany z launchera TruckersMP (można było kombinować inaczej, ale to już inne kwestie) do innego katalogu niż normalnie są modyfikacje. Modyfikacja była sprawdzana pod kątem wiarygodności więc jej zmienić nie można nawet jeśli by działała na 1.35.

Rzecz trzecia. Wintermod jest wyłączony od wydania 1.34 na MP bo nikomu nie chciało się go aktualizować.

Odpowiadając krótko. Wintermod na MP nie działa i działać nie będzie dopóki MP sam nie poda informacji, że go włącza z powrotem w okresie zimowym.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wintermod miał osobną fizykę (opcjonalną, ale podejrzewam, że większość i tak go miała "dla zabawy"), więc raczej na pewno go nie włączą bo to proszenie się o bana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

 

W związku z tym, że wątek nie jest aktywny od ponad 14 dni, zamykam go i przenoszę do Archiwum.

 

Pozdrawiam

arusf2011 [PL/EN]

Community Moderator (Forums & Discord)


Locked & Moved to Polish Archive

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...