Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

FATAL ERROR Çözüm Yardımı

Kampe4Life

Question

Şimdi TruckersMP Uygulamasından oyunu açıyorum ve launch ets2 diyorum oyun açılıyor ana menüde sağ alttan "SÜR" butonuna basıyorum ve yükleme ekranı geliyor ve "connection established to simulation 1" diyor ve dediği anda [unreliable connection] hatası veriyor kick yiyorum ve otomatik olarak kick yedikten sonra tekrar bağlanıyor ve yine kick yiyorum aynı şey birdaha ve birdaha oluyor ve oyundan ;

Game Crashed - FATAL ERROR

An application FATAL ERROR! Do you want to send crash.log file to developers?

Yes                     No

yazıyor yes basınca gidiyor ve oyun kapanıyor yönetici olarak çalıştırdım yine aynı şey oldu steamı açıp kapadım yine oldu lütfen yardım edin TruckersMP Oynayamıyorum.

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Selamlar, Kampe4Life

Lütfen TruckersMP’yi her zaman yönetici olarak başlatmayı deneyin. Lütfen internet bağlantınızı da kontrol etmeye çalışın (ping gibi), çünkü bağlantınız güvenilir değilse ve ping'iniz çok yüksekse, bu durum sunucunun sizi kicklemesine neden olabilir.
Bu sizin için işe yaramazsa, lütfen TruckersMP Launcher'i tekrar kurun. Ayrıca tüm dosyaları Belgelerim/TruckersMP klasöründe ve %programdata% içinde ki TruckersMP klasörlerinde de silin.

Ayrıca, kalabalık bölgelere girmeniz (Calais, Duisburg, Bergen vb.) bu hatanın oluşma şansını arttıracaktır. Lütfen daha az kişi bulunan bir bölge/şehir seçin. Fatal error almanızın sebebi de bu olabilir, lütfen yukarıdaki yöntemleri deneyin.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Saygılarımla, XFMaster9666

Topluluk Moderatörü

• Thanks 1

Languages/Diller:  tr.gif (primary)gb.gif 

Useful Links/Önemli Bağlantılar: TruckersMP Rules/Kuralları | Recrutiment/İşe alım | Knowledge-base/Bilgi bankası  | Forum Warning System/Uyarı Sistemi: [TR] [ENG] 

• 0

Merhaba,

Takım arkadaşıma ek olarak,

1-) C:\Users\kullanıcı adı\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache - - - Buradaki dosyaları silip, TruckersMP ' yi yönetici olarak başlatın.

2-) Güvenilir bir vpn kullanarak giriş yapın.

Eğer bunlar sorununuzu çözmüyorsa lütfen kalabalık server/şehirlerde sürmeyin.

Anlayışınız için teşekkürler.

Saygılarımla,
Phonyang
TruckersMP Support

• Upvote 1

• 0

Merhaba,

Konu 3 gündür hareketsiz olduğu için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.
Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.