Jump to content
  • 0

Ban Kaldıırma

ilkay1905

Question

Merhabalar  

Ben 3 gün önce ban yedim 3 günlük banım bugün itibari ile kalktı hatta kalkınca 1 tane 78 km lik yük aldım götürdüm ve sonra  bu yazı yazdı '' you are banned from the truckersmp network '' yazıyor baktım çeviride türkçe olarakada '' Truckersmp ağından banlandınız '' yazıyor. Nasıl Kaldırabilirim ? Bilgisayarımı yeniden başlattığım zaman düzeliyor.... Sonradan tekrar bu hatayı veriyor. Hesabım felan mı banlandı acaba diye merak içerisindeyim. Lütfen yardımcı olabilir misiniz.

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hatanın çözülebilmesi için sunucuların yeniden başlatılması lazım. Feedback gönderebilirsin @ilkay1905

• Like 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

• 0
4 minutes ago, mexiumut said:

Hatanın çözülebilmesi için sunucuların yeniden başlatılması lazım. Feedback gönderebilirsin @ilkay1905

Nasıl gönderebilirim @mexiumut yardımcı olabilir misin ? sadece simulasyon 2 de yapıyor bu hatayı 3 de yapmıyor. Birde hesabım banlanmamış

demi ? ne zaman sunucular yeniden başlatılır bilgin var mı ?

• 0

Hayır şu anda yasaklı değilsin,  bir hatadan dolayı sim2 suncusunda yasağın devam ediyor. Simülasyon 2 sunucusu yeniden başlatıldığına düzelir. Ne zaman yeniden başlatılır bir fikrim yok.

• Like 1

steam-512.png Steam Profile | blogger-2.png ETS2 and ATS Mods blog for TruckersMP

Languages: turkey.png Turkish and English usa.png

Veteran Driver VI

1275462519_role_VeteranVI(1).png.e3386be

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Volvo 750HP | Scania 750HP

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.