Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Omijanie bana przez jednego z graczy


Koszula93

Question

Dobry wieczór,

 

Dziś kilka minut po godzinie 22 brałem udział w kolizji z jednym graczem, który celowo wjechał we mnie autem. Postanowiłem go zgłosić za pomocą reporta na waszej stronie www wraz z załączonym dowodem w postaci video. Wchodząc na jego profil przy wypełnianiu pól ukazała się informacja, że jest zbanowany i dopiero jutro wygaśnie mu "jakiś" ban, więc tutaj mam pytanie.

 

victorgaming.jpg.4991322096e3f7d9b3c4e6f93072e566.jpg

 

Dlaczego on bezkarnie sobie gra na serwerze? Wydaje mi się, że coś te Wasze bany nie działają w stu procentach. Wychodzę z założenia, że powinno się nakładać bana na dane konto Steam, dzięki któremu gracz musiałby zakupić grę ponownie na innym koncie, aby mógł grać, a nie jak u Was działa system bana, że dajecie na jakieś numerki ID konta w TruckersMP i sprytni gracze potrafią tą lukę wykorzystać.

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj @Koszula93

Otuż system reportów na stronie działa tak, że jeśli dany gracz, który jest w grze dostanie bana, może nadal znajdować się na jakimkolwiek serwerze TruckersMP i nawet o tym nie będzie wiedział.

Jeśli gracz opuści serwer po chwili, w której został zbanowany z własnej woli bądź zostanie wyrzucony za ping itp. i będzie ponownie próbował wejść na jakikolwiek serwer, dostanie informację przy próbie logowania że jest zbanowany.

 

Mam nadzieję że pomogłem, i objaśniłem to w miarę przejrzysty sposób.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj @Koszula93,

 

Do odpowiedzi powyżej dopowiem tylko, że nie da się unikać bana zbanowanym kontem. Jest to po prostu niemożliwe.

 

Tak czy inaczej cieszę się, że znalazłeś odpowiedź na swoje pytanie.

Jak masz jeszcze jakieś pytania, zadaj je śmiało.

W przeciwnym razie prosiłbym o potwierdzenie, czy można zamknąć ten wątek.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.