Jump to content

CV K0perek- 4 lata


K0perek

Recommended Posts

Nick w grze: K0perek

Wiek16 lat

Miejsce zamieszkania: Rumia 

Sterowanie: Kierownica

SteamID 64 lub adres do profilu steam:  https://steamcommunity.com/id/marcinlol12304

Staż w grze: 4 lata (113H)

Czy dostałeś kiedykolwiek bana?: 

Przedstaw się:Witam mam na imię Marcin mam 16 lat mieszkam w Rumi  od dziecka ciekawiłem się ciężarówkami po godzinach na steam nie widać tego ponieważ większość tego czasu spędziłem na grze na płycie ( jak ktoś będzie chciał mogę wysłać zdjęcie pudełka i płyty).

Inne:Jestem miły sumienny , mam dystans do siebie .

  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

Hej hej ! :D 
Magic-Trans to nie tylko jedna z wielu firm w świecie ETS2 i ATS. Jest to firma, w której na pierwszym miejscu stawiane są takie rzeczy jak: przyjaźń, doświadczenie i kultura. To właśnie odróżnia nas od innych firm. Jeśli szukasz, więc firmy z dojrzałym sztabem, a Twoja jazda stała się dość monotonna - dołącz do nas <3 Zaczaruj z nami zakątki Europy i Ameryki ; Zapraszam serdecznie do Magic-Trans https://magictransvs.wixsite.com/magictrans

 

662712371_qsnqhhq.png

Link to comment
Share on other sites

A ja Ci polecę Quality Logistics. Jestem tam od grudnia. Ekipa zgrana, mocna (zawsze wysoko w statystykach TrucksBook), na TSie prawie zawsze kogoś do wspólnej jazdy zastaniesz, nie ważne czy to 7 rano 17 po południu czy 2 w nocy. To nas wyróżnia od innych VSek, że u nas zawsze jest z kim pograć, wszyscy są w firmie, a nie w niej bywają. I wszyscy są aktywni, a nie że wejdą raz na tydzień albo siedzą sami na singlu. Mamy graczy w wieku kilkunastu lat (minimum u nas to 14), ale i takich co mają po 35 i więcej. Mamy w ekipie zawodowych kierowców, policjanta, kuriera, ludzi z it, studentów i uczniów... także na pewno znajdziesz sobie kogoś z kim można ciekawie pogadać podczas jazdy. Zarząd umie elastycznie podejść do pracowników - nie ma problemu jak ktoś w realnym świecie pracuje zmianowo, studiuje i ma sesję, wyjeżdża truckiem w Europę na dwa tygodnie, albo jedzie na urlop z rodzicami nad morze - wszystko idzie uzgodnić z zarządem i nie ma problemu. Limit kilometrów to tylko 20000 miesięcznie - niewielki, na upartego idzie wyrobić w jeden weekend. Nie pamiętam kiedy ktoś z firmy wyleciał za brak wyrobionej kilometrówki. Do tego jest sporo konwojów - zwykle 2-3 tygodniowo. W tym nasze unikalne konwoje z fabułą naszego własnego pomysłu. Na spontanie jeździmy niemal codziennie.  

 

Więcej info i fotki z ostatnich konwoi, znajdziesz tutaj:

 

Raffi

----

Za każdym razem, gdy do firanki podpinasz 8x4 i włączasz koguty gdzieś na świecie umiera w cierpieniu mały szczeniaczek.
Every time You attach curtain trailer to 8x4 and turn your beacons on - somewhere dies cute little puppy.

Link to comment
Share on other sites

On 10/4/2018 at 8:30 PM, Robert(truckmania) said:

oQuusMW.png

OcjLtoX.png

 

Firma Dragon Trans powstała z dniem 25.08.2018. Jesteśmy rzetelną,uczciwą i profesjonalną firmą, która godnie ceni swoich pracowników przez co tworzymy

miłą i rodzinną atmosferę.Nasza firma kładzie nacisk na grę wieloosobową w ETS2 jaki i również w ATS przez co możemy wspólnie podróżować po europejskich szlakach.

Lecz jest możliwość u nas  jazdy w trybie jedno osobowym. Jako firma posiadamy motto, które brzmi "Jeździmy z pasją! " co oznacza, że w naszej firmie jeździ się z pasji! nie z przymusu.

W naszej firmie znajdziesz wyrozumiały i odpowiedzialny zarząd co ułatwia kontakt w firmie. U nas jeździ się tym co komu pasuje nie narzucamy kto ma czym jeździć. 

Założycielami Firmy są Robert(Truckmania) oraz Michał(†Ksiądz†)

 

jvu6QbQ.png

Prezes:Robert(Truckmania)

Prezes:Michał(†Ksiądz†)

aKRp0RJ.png

 

Do nas może dołączyć każdy kto spełnia nasze wymagania!
Wymagania:
- Ukończone 14 lat (możliwe wyjątki)
- Orginalną grę Ets2 wraz z platformą TruckersMP.
- Sprawny mikrofon z komunikatorem głosowym Discord.
- Posiadać DLC Going East, Skandynawia. 

- Mieć założone konto na VirtualTrucker
- Doświadczenie i aktywność w grze 
min. 150 godz na profilu steam.

 

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i chciałbyś dołączyć do Firmy zapraszamy do złożenia CV, które jest na naszej stronie internetowej.

Wystarczy je tylko uzupełnić i czekać na odpowiedź!

 

QkBA6Sp.jpg

 

Jako firma mamy do zaoferowania:

-Miłą atmosferę.

-Częste konwoje i wspólne trasy.

-System rozliczeń kierowców.

-Własny serwer Discord.

-Pomoc techniczną w Firmie.

-Ciekawe barwy ciężarówki.

 

T8Z2AXD.jpg

  Reveal hidden contents

vbi8sEK.jpg

ajZ6M0x.jpg

dlwMnkM.jpg7FCA5XA.jpg

DM4TbVi.jpg

hSPyUGe.jpg

kMiGbUt.jpg

 

 

dSDNl9z.png

Strona internetowa: https://drtrans.wixsite.com/mojawitryna

Facebook: fb.com/DragonTrans-WirtualnaSpedycja/

E-mail: [email protected]

 

 

Link to comment
Share on other sites

On 1/16/2019 at 6:12 PM, Merlin6 said:


 


 

yszNsYc.gif


 


 

 

 

 

 

j894mNe.gif

 


 

Jesteśmy nową wirtualną spedycją transportową, która istnieje od 03.11.2018 roku, poszukujemy kierowców do wspólnej gry w Euro Truck Simulator 2 jak i American Truck Simulator.

Tworzymy luźną atmosferę, dzięki której poczujesz się swobodnie. Stawiamy na dobrą zabawę :)

 

 

 

mXjV4vl.gif

 

    * PeszkoPL

* Merlin6

      * KacpereQ  

 

BSRQa1x.png

 

 

- Znajomość i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego

- Kultura osobista
- Umiejętność pracy w zespole
- Sprawny mikrofon oraz komunikator TeamSpeak 3 (178.217.190.59)

- Minimum 17+ lat (mogą być wyjątki)

-Mile widziane dodatki: Going East, Scandinavia, Vive La France, Italia, Beyond the Baltic Sea

- Trasy oddajemy za pomocą VTLOG        * U nas nie ma limitu kilometrów :)

 


rzhRJs7.gif

 

ETS2

 

0e8b0828-08c8-41c8-80a6-a57008db0748.png

 

 

Alternatywne malowanie dla ETS2

 

malowanie-podstawowe-ets2-1.jpg

 

 

 

 

 

 

ATS

 

96085295-62d9-4eb0-a076-a463fbc709a9.png

 

 

 

 

lOsdcHa.gif

 

https://www.facebook.com/DragonPolandtransport/

https://dpt.vtlog.net/

https://trucksbook.eu/company/45214

Adres TeamSpeak (dpt-ts3)

https://dpt-vs.eu/

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do dołączenia do firmy, na nasz TeamSpeak. (adres powyżej)

 


 

 

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

WITAJ! Mam do zaoferowania ci współpracę z firmą VIP 

O7HETAc.png 
 

Mam dla ciebie ofertę współpracy z firmą VIP. Jesteśmy na rynku od 17 Maja 2018 roku i staramy się prężnie rozwijać. Jeśli masz komunikator Discord oraz sprawny mikrofon to zapraszam do złożenia aplikacji na naszym virtual Trucker na podstawie wzoru jaki tam jest lub w przypiętym poście na naszym fan-page 

Odwiedź nasz wątek aby dowiedzieć się więcej: 

 

 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.