Jump to content
  • 0

2 sat sorunundan dolayı kayıt yapamıyorum?

korkuluk55

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Merhaba dostum, lütfen aşağıdakileri deneyebilir misiniz: 

- Siteye kayıt olduğunuz E-Mail ile siteye girin, oyun takma isminizi veya Steam takma isminizi değil; 
- E-posta adresinizi ve şifrenizi Not Defteri'ne yazın ve giriş bilgilerinizin ve şifrenizin kendinizin doğru yazdığından emin değilseniz, giriş penceresinde birer birer yapıştırın; 
- Yukarıdaki tavsiyelerin hiçbiri bu duruma yardımcı olmazsa, şifrenizi sıfırlamayı deneyin ve tekrar giriş yapın; 
- Hiçbir şifre veya e-posta kullanmayın, herhangi bir sembol, şifre sadece karakter ve rakamlardan oluşmalıdır; 
- Oyun satın alınmamışsa Steam hesabını ve diğer hesapları kullanmayın. Çok oyunculu oynamak için «Steam Family Sharing» ile ayrıca bağlanamazsınız; 
- Steam hesabındaki e-posta adresiniz, ETS2MP sitesine kaydolurken kullanılan e-posta adresiyle eşleşmelidir. Bu çok önemli bir konu! 
- Steam'i çalıştırın, ardından Profil> Profili Düzenle> Özel ayarlarım'a basın ve a'yı tüm noktalara ayarlayın "Genel"; 

Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, aşağıdakileri deneyin: 

1) Belgeler-ETS2MP'ye gidin ve client.edc dosyasını silin 
2) Parolanızı ve postanızı bir metin dosyasına yazın 
3) ETS2MP'yi açın ve oluşturulan metin dosyasından postayı ve şifreyi kopyalayın CTRL + V ile ETS2MP giriş sayfasında daha önce

Yukarıdakilerin hiçbiri işe yaramazsa, lütfen  Destek sistemi üzerinden bir bilet gönderin.

• 0

Merhaba,

Konu sahibi tarafından tarafımıza herhangi olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapılmadığı için, konuyu İnaktif konulardan Çözülemeyen konulara taşıyorum. 

Yardıma ihtiyacınız olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! 

Saygılarımla,
[TR] SkortiL
TruckersMP Support 

//Çözülemeyen Konular'a taşındı. 

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.