Jump to content
  • 0

Serwery arcade


Merlin6

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0
1 hour ago, EPS!LON said:

Witaj,

 

Powiedz proszę, czy wyskakuje jakiś komunikat błędu. Jeżeli tak, to proszę wyślij nam jego zdjęcie.

 

Czekamy na odpowiedź.


Z poważaniem,

EPS!LON

 

Nie wyświetla żadnego błędu. Gra zostaje zamknięta bez żadnego komunikatu. Dziwne zachowanie, bo wydawałoby sie, że tylko rozłączy z serwerem w przypadku jakiegoś problemu.

Dzieje sie tak na arcade 1 i 2. Na symulacyjnych wszystko ładnie działa :(

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Dobrze by było, gdybyś dał log last_crash.log, który można zlokalizować w folderze ETS2MP, który można znaleźć w folderze Dokumenty Twojego profilu w systemie, na którym utworzyłeś ten wątek. Umożliwiłoby to znalezienie przyczyny problemu.

  • Upvote 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0
17 hours ago, Titanic4 said:

Dobrze by było, gdybyś dał log last_crash.log, który można zlokalizować w folderze ETS2MP, który można znaleźć w folderze Dokumenty Twojego profilu w systemie, na którym utworzyłeś ten wątek. Umożliwiłoby to znalezienie przyczyny problemu.

Nie mam tego pliku, gdyż wczoraj usunąłem launcher i wszystko co było z nim związane i zainstalowałem na nowo. Najpierw nie przyniosło to żadnego skutku, nadal wywalało z arcade 1 i 2.

Ale po którejś następnej próbie, wpadłem na pomysł aby po wejściu do gry odpalić konsole (myślałem, ze może tam pojawi się komunikat o błędzie) i dopiero teraz wyjść z menu do gry i tym samym połączyć się z serwerem.

 

I tu ku mojemu zdziwieniu, gra się nie wykrzaczyła a ja moglem w końcu pojeździć na serwerze innym, niż symulacyjny.

Nie wiem co pomogło, czy któreś z kolei uruchomienie (choć wcześniej tez łączyłem się kilka, jak nie kilkanaście razy, sprawdzając czy działa) czy to ze miałem uruchomioną konsole, a może samo się naprawiło.? Na to pytanie nie znam odpowiedzi, ale ciesze się, że w końcu mogę grac na serwerach arcade.

Także dziękuje za pomoc, a temat uważam za zamknięty.

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.