Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Sirius1907

3 lü dorse kullanmak yasak mı ? dün calais e 3 lü dorse ile girerken admin uyadı ancak ne dediğini anlamadım ?

Question

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

§3.4 – Dorse kombinasyonları

Oyun içerisinde varsayılan olarak kullanılabilen dorse kombinasyonlarını kullanmaya izin verilir. Kullanılan tam dorseler ve kargolar bu kuralda önemli değildir ve serbestçe karıştırılabilir. Herhangi bir römork(dorse/treyler) kombinasyonunun maksimum uzunluğu, en uzun varsayılan kombinasyonun uzunluğunu aşmamalıdır(ETS2 için "HTC" ve ATS için "Turnpike doubles[Çift dorse]") - eğer bu uzunluğa uyuyorsa herhangi bir kombinasyondaki uzun bir dorseye izin verilir.

 

ETS2 için izin verilen kombinasyonlar(Stiller ve boyutlar farklılık gösterir.)



tajmAMp.png

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba,

 

Konu sahibi tarafından gerekli süre içerisinde dönüş olmadığı için konuyu inaktif bölümüne taşıyorum.

Sorununuz hala devam ediyor ise destek sisteminden bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Destek Sistemi: https://truckersmp.com/support/tickets

Destek Sistemi Nasıl Kullanılır?:

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

 

//Kilitlendi ve İnaktif Konular'a taşındı.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Merhaba,
 

Bu konu 2 gün boyunca inaktif konular bölümünde bulunduğundan, çözülemeyen konular bölümüne taşınmıştır.
Anlayışınız için teşekkürler.


Saygılarımla,
Phonyang
TruckersMP Support

//moved to unsolved

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...