Jump to content

Nietypowy problem z MP the game filesystem failed to initialize, aborting now"


Recommended Posts

Witam,

Mam dość nietypowy problem, zaczął się on od samego ETS2 bez MP (który udało mi się rozwiązać), gdzie miałem problem z "the game filesystem failed to initialize aborting now", który został naprawiony nie poprzez sprawdzenie spójności plików gry i innych tylko poprzez zrobienie nowego folderu na dysku C z nazwą ETS2 i wklejonym całym ETS2 ze steamapps Euro Truck... I dzięki zrobieniu nowego folderu i zmienionych opcjach uruchamiania na steamie na -homedir"C:\ETS2" udało się odpalić grę. I teraz jest problem z multi, jak próbuje podać plik oryginalny ETS'a w folderze steam czy ten nowy folder to wyskakuje mi błąd "cannot find my documents directory" i po tym "the game filesystem failed to initialize, aborting now" 

Na steam była beta zmieniana i na 1.35 i na BRAK i wszystko to samo, pomysłów już mi brak, a kiedyś kiedyś multi działało mi normalnie bez żadnego kombinowania i nie wiem co z tym zrobić aby działało...

Z góry dzięki za pomoc, oby się udało :)

Link to comment
Share on other sites

  • Kid Fabi changed the title to Nietypowy problem z MP the game filesystem failed to initialize, aborting now"
  • Web Developer

Witaj @As15_PL,

 

Wykonaj następujące czynności:

 

  • Włącz wiersz poleceń jako administrator.
  • Wpisz komendę: sfc /scannow
  • Nie zamykaj wiersza poleceń, dopóki weryfikacja nie zostanie zakończona
  • Zrestartuj komputer
  • Uruchom Launcher TruckersMP jako administrator

 

Daj znać czy to rozwiązało Twój problem.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kid Fabi said:

Witaj @As15_PL,

 

Wykonaj następujące czynności:

 

  • Włącz wiersz poleceń jako administrator.
  • Wpisz komendę: sfc /scannow
  • Nie zamykaj wiersza poleceń, dopóki weryfikacja nie zostanie zakończona
  • Zrestartuj komputer
  • Uruchom Launcher TruckersMP jako administrator

 

Daj znać czy to rozwiązało Twój problem.

 

Z poważaniem,

Kid Fabi

TruckersMP Support Team

Witaj @Kid Fabi

 

Dzięki za radę, lecz gdy trwa scan to przy 55% wyskakuje błąd "Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows nie może wykonać żądanej operacji"

Próbowałem po tym przywracanie systemu lecz gdy komputer włącza się po resecie wyskakuje, że przywracanie systemu nie zostało ukończone pomyślnie... Mam w planie niedługo postawić system na nowo, może po tym będzie wszystko działać normalnie jak kiedyś, ale może do tego czasu uda się jeszcze coś wykombinować aby działał multi. Może jeszcze jest jakiś sposób aby działał sfc scannow, a do tego zastanawiam się czy TruckersMP instalować podając lokalizację ETS2 w oryginalnym folderze steam czy pod nowym folderem ETS2 pod którym działa mi poprzez steam, tak czy siak zawsze po jakiejś próbie nawet po tym nieudanym skanie to instaluje podając jeden i drugi folder, ale wciąż błąd ten sam.

Link to comment
Share on other sites

Hej @As15_PL

 

Microsoft wie że taki problem występuje przy próbie wykonania owej komendy w prompterze.

Podsyłam Ci link który mi kiedyś też pomógł w tej sytuacji: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929833/use-the-system-file-checker-tool-to-repair-missing-or-corrupted-system

"You seemed like the ,,veteran” that knows everything. Not like a war veteran, just a guy that was long enough to know how it works"

Link to comment
Share on other sites

Witam @As15_PL

 

Twój wątek był nieaktywny przez 3 dni, w związku z czym zmuszony jestem przenieść temat do sekcji Nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, stwórz nowy temat lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,

JJay

TruckersMP - Trial Support

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

 

Nie ma magicznych skrótów do rozwiązania Twoich problemów.

 

Ban appeal | Complaints / Feedback | TruckersMP Rules | Join the Team |

 

Link to comment
Share on other sites

  • JJay locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.