Jump to content
Sign in to follow this  
Suleyman.53

TruckersMP Feedback Sistemi Hakkında Bilgilendirme

Recommended Posts

truckersmp-logo.png

 

Merhaba Arkadaşlar! 

 

TruckersMP; her zaman sizden gelen geri bildirimleri göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden geri bildirim gönderirken hangi adımları izlemeniz gerektiği bu konuda anlatılacaktır.

x) Hangi Konularda Geri Bildirim Gönderebilirim? 

 

1- TruckersMP ile ilgili olan önerilerinizi geri bildirim ile gönderebilirsiniz. Ancak öneri sunarken lütfen gerekli bilgi ve görselleri sağlayınız.

Aynı zamanda https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/285-suggestions/ adresinden de İngilizce olarak öneri taleplerinizi iletebilirsiniz.

https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/454-öneriler/ adresinden de Türkçe olarak öneri de bulunabilirsiniz. Ancak Singleplayer ile ilgili bir öneriniz varsa bunu SCS Software ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

2- Sorularınızı geri bildirim ile bizlere sorabilirsiniz. Aynı zamanda https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/55-help/ adresinden İngilizce olarak sorabilirsiniz. Türkçe olarakta https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/233-yardım-destek/ adresinden bizlere iletebilirsiniz.

 

3- Website, Forum ve Oyun hatalarını bizlere geri bildirim talebi ile gönderebilirsiniz. Ancak yeterli ekran görüntüsü veya video gönderdiğinizden emin olunuz. Aynı işlem İngilizce olarak https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/7-bug-reports/ üzerinden de yapılabilmektedir. Türkçe olarak https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/445-hata-raporları/ adresinden gönderebilirsiniz.

 

4- TruckersMP; çoklu takımlardan oluşmaktadır. Bu takımlarla ilgili olan önerilerinizi, şikayetlerinizi ve sorularınızı geri bildirim sistemi ile gönderebilirsiniz. ( Game Moderator, Support, Community Moderator, Event, Media ve Add-On gibi ) 

 

5- Size verilen forum ve oyun cezaları ile ilgili geri bildirim gönderebilirsiniz. Ancak eğer cezanın haksız olduğunu düşünüyorsan öncelikle itiraz sistemini kullanmanız gerekmektedir. https://truckersmp.com/appeals adresinden ulaşabilirsiniz. İtiraz doğru bir şekilde sonuçlanmadığını düşünürsen bu durumla ilgili geri bildirim gönderebilirsiniz. Geri bildirim sırasında hangi takım üyesinden ceza aldığınızı, size gönderilen kanıtı, eğer varsa kendi kanıtınız, itirazınızın linki ve görüşlerinizi paylaşmayı unutmayınız.

 

y) Ne kadar süre içerisinde geri dönüş sağlanacaktır? 

 

Bununla ilgili bir zaman aralığı verilememektedir. Ancak max 3-7 gün içerisinde kontrol edilecektir. Bu süreçte biraz sabırlı olmanız gerekmektedir.

 

Eklenmesi gerektiğini düşündüğünüz başka bir soru varsa yorum olarak gönderebilirsiniz.

 

İyi günler dileriz.

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...