Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[WEBSITE] Cum să re-trimiteți linkul de activare (Activarea contului)


Recommended Posts

         Salutare!

 

     După cum știți, atunci când doriți să vă activați contul, va fi trimis un e-mail de activare la e-mail. Dacă ați făcut clic pe butonul "Activare" în acest link, contul dvs. TruckersMP va fi activat.

     Dar unii utilizatori nu ar observa că e-mailurile și dacă nu utilizează acel link pentru a-și activa contul în acel moment, link-ul nu va funcționa din cauza timpului de expirare și starea contului dvs. va apărea ca "Nu este activată" . În acest ghid, vă voi arăta cum să trimiteți din nou linkul de activare și să vă activați contul TruckersMP cu câteva imagini de sub acest post.

 

    NOTĂActivarea contului nu afectează în niciun fel datele de conectare și capacitatea de a reda modulul. Deci, este opțional.

 

    De exemplu, un cont care este încă "Neactivat" pare astfel:

0b1dC3L.png

Primul pas (1):

 

  Trebuie sa conectați la contul dvs. TruckersMP pe site-ul Web. Când v-ați conectat la profilul dvs., căutați numele și apoi faceți clic pe "Setări"

gbik5wR.png

 

Al doilea pas (2):

 

   În Setări, accesați Setările contului, dați clic pe "Retrimiteți e-mailul de activare" și e-mailul de activare va fi retrimis la adresa dvs. de e-mail. Faceți clic pe acel link.

tPHwB0L.png

 

   După aceea, verificați dosarele spam și junk în e-mail. Odată ce ați găsit e-mail-ul, deschideți-l și faceți clic pe butonul "Activare". atunci Starea contului va apărea ca "Activat".

0b1dC3L.png

    Sper că v-am ajutat. (Nu am putut sa fac eu pozele, eu am deja contul activat)

   O zi minunată, RazvyRazvan15

  Membru

76561198318912719.png

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.