Jump to content

Generowanie zleceń dla siebie na konwój.


Recommended Posts

Nie wiem jak w aktualnej wersji można wygenerować na potrzeby konwoju konkretny ładunek na konkretnej trasie. Podpowiadano mi, że można w TrucksBook.eu, ale tam jest tam podpięty do innej firmy i nie mogę sobie generować ładunków. Potem znalazłem program Virtualspedytor, ale tu pojawił się problem ponieważ mam kilka profili i nie wiem, który katalog odpowiada za jaki profil. Wszystkie mają identyczne daty i niczym się nie wyróżniają. Próbowałem nawet stworzyć ręczny zapis gry, ale i to nie pomogło mi odróżnić tych katalogów od siebie. Czy ktoś wie jak rozwiązać tą kwestię?

Link to comment
Share on other sites

Witaj @Michal1983

 

Jeśli chodzi o sprawdzenie, który profil jest twoim aktualnym najlepiej patrzeć na datę ostatniej edytacji. Jeśli jednak masz z tym problem jest na to prosty sposób:

Skopiuj nazwę profilu (folderu) do jakiegoś konwentera hexa to text ( ja używam tego http://www.unit-conversion.info/texttools/hexadecimal/ ) i wyjdzie ci nazwa profilu.

Daj znać czy zadziałało :p 

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

Najlepszy jest właśnie Virtual Spedytor.
Najłatwiej zorientować się można poprzez zapisanie gry i wejście do katalogu jeden po drugim, w którymś katalogu będzie zmieniona data katalogu z ostatnim zapisem gry. Katalog profilu może mieć cały czas tę samą datę, ale właśnie data katalogu z samym savem będzie zaktualizowana.

 

Możesz także spróbować przekopiować w inne miejsce kolejno profile gry - wtedy zorientujesz się, ponieważ profil z gry po prostu zniknie. Jednakże polecam pierwszy sposób.

 

Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

@Michal1983

 

Liczę, że wiesz jak działa virtual speditor i z jakiego save (quicksave) się korzysta.

Tak więc, po załadowaniu pierwszego z brzegu save, w virtual speditorze będziesz miał wyświetloną nazwę profilu, który (poniżej zaznaczone na czerwono) aktualnie został wczytany. Jeśli nie jest to ten, na którym aktualnie grasz, wczytujesz save z następnego folderu. I tak do skutku :)

 

Na zielono zaznaczyłem ścieżkę prowadzącą do save, z którego korzysta virtual speditor. Aha, jeśli masz zaznaczony zapis w chmurze, musisz go odznaczyć w ustawieniach profilu w grze, po czym wejść do gry i wykonać "zwykły" i szybki zapis. Dopiero teraz możesz korzystać z programu.

 

 

 

6SS09eA.jpg

  76561198272920644.png 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @Michal1983,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne przenoszę Twój wątek do Archiwum. Jeżeli masz jakieś pytania bądź chcesz abym w przyszłości Twój wątek przywrócił skontaktuj się ze mną za pośrednistwem forum TruckersMP w prywatnej wiadomości.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.