Jump to content
  • 0

Błąd z Truckersmp


KetoGikx

Question

Z góry przepraszam bo nie wiem czy w dobrym miejscu piszę bardzo rzadko zaglądam na forum. 

 

Mam prośbę gdyż zrobiłem wszystko co mi znane i nic nie dziala 

 

na zdjęciu widać dokładnie o co chodzi, wyskakuje taki komunikat po wcisnieciu ok kieruje na strone by ponownie pobrac plik i tak bez konca ktos moze mi pomoc wczoraj jeszcze normalnie dzialalo nie mam żadnych blokad nic mi sie nie wlaczylo co by moglo blokowac ten plik  proszę o jak najszybszą odpowiedź

 

 

Bez tytułu.png

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Witaj,

 

Sprawdź proszę, czy w menadżerze zadań nie masz przypadkiem otwartego procesu ETS2. Jeżeli takowy proces masz otwarty zakończ go i uruchom ponownie launcher TruckersMP.

Jeżeli problem wciąż występuje, usuń plik core_ets2mp.dll znajdujący się w: C:\ProgramData\TruckersMP. Następnie uruchom launcher TruckersMP, pobierz wymagane pliki i sprawdź, czy problem dalej występuje.

 

Czekamy na odpowiedź.

 

Z poważaniem,

EPS!LON

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj @>>Gikz=YT=Twitch<<,

 

Cieszę się, że Twój problem został rozwiązany.

Jeżeli będziesz potrzebować pomocy w przyszłości, nie wahaj się ponownie z nami skontaktować.

 

Pozdrawiam,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

  • HaulieLove 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.