Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Game Crashed - Fatal Error (TR)

Nam - ı LORD

Question

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest EmreBEKAR

Merhaba bu rehberde hatanızın çözümü mevcuttur. Dogru yolu takip ederek bu hatayı çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz. 

Rehber : 

• 0

Merhaba,

1. Arama kısmına komut istemi yazıp yönetici olarak çalıştırın. (CMD)
2. sfc /scannow Komutunu çalıştırın. - https://sawinternal.blob.core.windows.net/gds-images/2881161.png
3. Bekleyin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. 

4. Ardından Launcher'ı yönetici olarak başlatın.

Saygılarımla,

[RLC] Phonyang

TruckersMP  - Support

• 0
On 6/17/2019 at 2:09 PM, BayKeRoOo said:

Arkadaşlar oyunda sistem güncellemesi geldiği zamandan beri bu sorun oldu. Oyunun ortasında masa üstüne atıyor sonra tekrar giriyor ve fatal error diyor çözümünü bilenler yardımcı olabilir mi ? Sadece MP de yok bu sorun ve sistemim yeterli eskiden yoktu bu hata...

Sistem özeliklerin nedir bir yazarmisin  Bide Eğer Sistemin Yeterli ise Bu sorunun Cözümü 1.35  Olacaktir İnşallah O Yüzden Beklemekten Başka Bir Care Yok Bende Ayni Sıkintidan Oyun Oynuyamiyorum  Ve Bu sorun Nerdeyse 7 Aydır Bu sorun İcin Cok Uraştim ve Hiç Bir Zaman Cözüm Bulamadim  Yani Beklemekten Baska Bir Caren Yok 

• 0

@BayKeRoOo Kardeşim 1.35 Cikti Mp Yede Geldi Sorun Düzeldimi Bunu yazarmisin Buraya internet Arzasi Var şüan Bende Günçeleme Yapamiyorum Lütfen bizimle paylaşirmisin 

• 0

Merhaba @BayKeRoOo,

Konuyu açtığınız günden beri verilen çözümler dahilinde probleminiz çözüldü mü? Lütfen bizi bu konuda bilgilendirin.

Mesajınızı bekliyoruz!

Saygılarımla,

[TR] SkortiL

TruckersMP Support

Sincerely,

SkortiL [TR] 

Create a Support Ticket / TruckersMP Rules / Feedback / Guides / Meet the Team

• 0

Merhaba BayKeroOo,

Öncelikle bu almış olduğunuz hata nedeniyle üzgünüz fakat, bu sorun bizim tarafımızdan kaynaklanan bir sorun değildir. Uzun süren çalışmaların ardından netice olarak bu sorun SCS Software tarafından oyunun sistemsel bir hatası olarak tespit edildi. Üzgünüz fakat bizim şuan size karşı yapabileceğimiz hiç bir şey mevcut değildir. Tekrardan aldığınız hata için üzgünüz fakat bu durum, TruckersMP ile ilgili olan bir hata değildir. Ayrıca bilgisayar özellikleriniz tavsiye edilen minimum seviyede dahi değildir. Umuyoruz ki en kısa sürede kendinize tavsiye edilen özellik seviyesinde bir bilgisayar edinirsiniz.

Anlayışınız için çok teşekkür ederiz. 

Saygılarımla,

Phonyang

//moved to unsolved topics. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.