Jump to content
  • 0

Nie można połączyć z World Of Trucks


mythicsquaw

Question

Panowie kiedyś grałem na multi normalnie potem musiałam zacząć od nowa po formacie (nie wiem czemu nie zatrzymało mojego sava w chmurze :/) no i od wczoraj mam taki błąd gdy wchodzę do gry i chce wziąć jakaś robotę z World of trucks „Nie można połączyć z World of trucks Ustabilizuj połączenie internetowe i naciśnij połącz żeby uzyskać informacje o kontrakcie” jak naciskam połącz to pojawia mi się „Usługa nie jest kompatybilna z twoja wersja gry. Sprawdź, czy jest dostępna nowa latka” robiłam downgrade do 1.34 i co znowu mam zrobić update do najnowszej ? Pozatym w profilu pokazuje mi jakieś chore wartości np w całkowity czas gry: 8016 dni co jest nie prawda 

Link to comment
Share on other sites

5 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

To z całkowitym czasem gry to może być błąd spowodowany tym że synchronizacja czasu na MP inaczej funkcjonuje niż na SP. Mi też pokazuje coś tam ponad 8000 - bez obaw.

 

World of Trucks nie działa na wersji niższej niż aktualna. Musisz poczekać aż TruckersMP opublikuje wersję na 1.35 - wtedy też będzie WoT działał. 

  • Thanks 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj @mythicsquaw,

 

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni oraz Twój pierwszy problem został rozwiązany, przeniosę teraz ten temat do sekcji rozwiązanych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, stwórz nowy temat lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Pozdrawiam,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Rozwiązanych

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.