Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Dajú sa odstrániť šípky na slepých odbočkách?


xMarekSvk

Question

Ahoj. Bol som si dotankovať truck na čerpačke juho-západne od Felixstowe. Dotankoval som a nastavil som si gps naspäť do mesta a vyrazil. Navigácia mi ukázala, že kúsok nižšie sa budem môcť otočiť, avšak výpadovka je zahradená takými tými bielymi šípkami, ktoré zožltnú keď sa priblížiťe. Nedá sa cez ne prejst, blokujú vjazd.

Gpska ma naviguje skrz ne, lebo je tam podjazd, ale prejsť sa nedá. Preto mi napadlo, že načo tam vlastne sú, kto ich tam potrebuje? Dajú sa nejak vypať?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Zdar,

 

vypnout se dají pouze za pomocí módu, který ale nelze provozovat zde na serverech TMP.  Mód funguje pouze na "singleplayer" verzi.

Tyto zátarasy jsou tam z důvodu ukončení dané cesty. Cesta sice za šipkami vizuálně pokračuje dále, ale za horizontem, zatáčkou nebo lesem už je konec mapy a tam by jsi se s tahačem propadl do hlubin nekonečna :). Je to prostě takové umělé ukončení dané trasy. která by neměla přínos pro další využití ve hře.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Zdravím,


myslím si, že otázka byla zodpovězena a netřeba už doplnit více věci ke konktretnej věci.


Děkuji všem účastníkům za pomoc a Marku, pokud bys opět něco potřeboval, nezapomeň nás opět kontaktovat formou forum příspěvku nebo přes náš support systém zde.

 

Děkuji.

 

//Uzamčeno a přesunuto do Vyřešených

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.