Jump to content

Transporto priemonės [ Pamoka ]


Recommended Posts

Škoda - šis automobilis yra prieinamas visiems, kurie žaidžia ES # 2 ir kituose neribotuose serveriuose. Kadangi valdikliai nėra geriausi, aš pabandysiu jums pateikti keletą šio pamoku nustatymo, kurie leis jums žaisti su nauja transporto priemone geriausiu pajėgumu! Aš taip pat eisiu per visas automobilio savybes ir parinktis, taigi palaukite.

 

  • Vairavimas


Vairavimas šiuo metu nėra geriausias, bet jei turite vairo periferinę dalį, aš pakeisiu vairavimo jautrumą: 0, jei turite 900/270 laipsnių vairą, pusę klaviatūros (ne išbandyta 90 kartų) laipsnis).  Įsitikinkite, kad sulėtinate kampus, todėl, kad greičiausiai nuvažiuosite, nes šiuo metu tai yra sunkvežimis 

 

  • Stabdymas


Kadangi aš naudoju klaviatūrą valdyti savo automobilį / sunkvežimį, automobilio stabdymo intensyvumą nustatau apie 75%, ir iki šiol jis veikia gana gerai. Įsitikinkite, kad valdote greitį, kai grįžtate į žiedinę sankryžą, nes galite nekontroliuoti automobilį; tai atsitinka. Pedalo periferiniams įrenginiams, aš siūlau jums palikti jį  į numatytąjį. 

 

  • Greitis


Ši transporto priemonė gali pasiekti daugiau nei 150 km / h greičiu, tačiau dideliu greičiu (100+) automobilis tampa ne taip lengva valdyti, ir jūs turėsite būti labai atsargūs, kai važiuosite dideliu greičiu!

 

  • Automobilio pirkimas ir pritaikymas


Kaip sakė „Clarkinator“ policijos ir viešosios automobilių atnaujinimo temoje, „Škoda“ galima įsigyti iš bet kokių sunkvežimių atstovų, kurių kaina - 50,355 EUR. Jis yra standartinis su 170 AG galios TDI varikliu ir 6 greičių rankiniu būdu (vis tiek galite važiuoti su automatine pavarų dėže iš nustatymų), 360 l degalų baku ir „standartiniu“ (juodu) interjeru.
5RSChiM.png

Bet jūs galite jį gauti su kai kuriais pasirinktiniais, ar ne? Pirma, galite gauti ją su pasirinktine spalva, pasirinktine metalo spalva arba piloto spalva (kuri dažniausiai rekomenduojama konvojui valdyti, o ne kasdieniam važiavimui!). Jūs negalite gauti Policijos spalvų ar kitų su policija susijusių pritaikymo parinkčių!

 mrBgXzQ.png
ekMy9zS.png

Dėl interjero variantų galite gauti standartinį juodą interjerą arba išskirtinį, tiek ieškant gražių!
k2UzmAU.png
cCU2Fgr.png

Variklio parinktims galite gauti 1.8l TSI arba 2,0 l TDI TDI, turinčią 10 daugiau galių nei TSS!
v7v2bpE.png

Dėl išorinio pritaikymo dabar nėra daug pasirinkčių. Galite pasirinkti, kad rūko žibintai įsižiebtų naudojant tolimąsias šviesas arba bandomuosius švyturius!
AB5W1IQ.png
VtEwtav.png

 

  • Nustatymai



@Spongebloke dėka aš pridedu prie šio 2 ekrano nuotraukų, skirtų klaviatūrai su automatine pavarų dėže. 
lsgr1bQ.png
DUwOGZt.png

 

  • Kaip dirba Pilotai? 



@Ozy dėka yra pamokos, kaip tinkamai naudoti bandomąjį automobilį. Galite tai patikrinti čia (paspauskite „čia“).

 

  • Galutiniai žodžiai ir mintys



Tai buvo vienas iš labiausiai tikėtinų atnaujinimų, kuriuos daugelis žmonių laukė, ir manau, kad jie gavo tai, ko prašė. Vieną valandą prieš tai, kai padariau šią temą, grojau MP, ir ten buvo tiek daug žmonių su automobiliais, ir tai buvo toks „realus“, kad tuo pačiu keliu buvo tiek automobilių, tiek sunkvežimių. Taip, yra daugiau, ką reikia dirbti su automobiliu, esu tikras, bet vis dėlto tai puiki dovana šiam modui, ir aš tikiu, kad žmonės jais naudojasi tiek, kiek aš. 

P.s: Jei turite ką nors, ką galima pridėti, nedvejodami paprašykite manęs arba tiesiog parašykite čia ir pridėsiu čia. Dėkojame, kad perskaitėte tai, ir tikiuosi, kad tai buvo naudinga ir prisiminkite, VAIRUOK SAUGIAI!

nbfgnBO.png.26f9f4d3a1f9d61821a43f88fdf9d178.png

 

unnamed.jpg.55d4047c9dcbe611219a2c3ec1b4bc94.jpgunnamed.jpg.0495ca0f9adff9cf7ba22481955cb590.jpgunnamed.jpg.3a648e065beef5f1b50ba8b1d3f858a0.jpg
unnamed.jpg.5b70bce891435c23c3a847b6f0ea349c.jpgimg%5D795749874_role_VeteranV(1).webp.1f11a09e018b8aee9aca50975c2b58b2.webp
nbfgnBO.png.43bd36f6478743f4194401867211cf2f.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.