Jump to content

Black Sea: Türkiye


#MadFoX

Recommended Posts

American Truck Simulator oyuncuları Washington ve Forest Machinery ile meşgulken, Euro Truck Simulator 2 için bir sonraki genişletmenin birazını gösterme zamanı geldi. Bu sefer Türkiye!

 

1.jpg

 

Türkiye, 80 milyondan fazla nüfusu ile oldukça büyük bir ülkedir (783.356 km2). Ancak Road to the Black Sea sadece Avrupa kısmını kapsayacak. Bu kısım Bulgaristan ve Yunanistan ile sınır komşusudur. Bu bölgenin tarihi hakkında, bu topraklar Antik Yunanistan'dan, Roma İmparatorluğu, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğu'ndan modern Türkiye Cumhuriyeti'ne kadar hepsini gördü.

 

2.jpg

 

Bu nedenle çok sayıda simge yapı, tarihi bina ve geçmişin kalıntılarını bulacaksınız. Örneğin Edirne, Türkiye'ye girerken ilk karşılaşacağınız şehirlerden biri, Antik Trakya yerleşiminin yerine Roma İmparatoru Hadrian tarafından kurulmuş ve daha sonra Osmanlı İmparatorluğu'nun üçüncü başkenti olarak hizmet vermiştir.

 

3.jpg

 

Kamyon şoförünün mesleği, orada yüksek bir saygıdır, bu yüzden kamyonla bağlantılı herhangi bir şey genellikle kamyon durakları, benzin istasyonları veya başka bir şey olsun, yüksek bir standarttır. Ancak bu gelecekteki blog gönderileri için bir konudur. Şimdilik bu ekran görüntülerini sunuyoruz, ancak daha fazlasını ortaya çıkarmak için sabırsızlanıyoruz!

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

 

7.jpg

 

Original Post: 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Suleyman.53 unlocked this topic
  • 1 month later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.