Jump to content
  • 0

o problema


Guest

Question

mi-am uitat parola si emailul la cont si nu stiu cum sa o aflu mi-a hackuit-o cineva nu mai pot sa imi adaug contul meu de ce ??? va rog frumos am pierdut o gramada de lucruri si in plus am luat si ban permanent si eu nu am jucat deloc poate a jucat hackerul. Ma puteti ajuta??? acest pe care scriu este alt cont

 

Link to comment
Share on other sites

3 answers to this question

Recommended Posts

  • 2

Salut @claudiu_paul2,

Daca acesta de pe care scri acum este alt cont. Poti crea te rog un ticket chiar aici: https://truckersmp.com/support cu contul de Steam asociat cu contul de TruckersMP pierdut? (contul de Steam pe care il foloseai pentru a juca pe contul de TruckersMP pierdut)
Asigura-te mai intai ca esti complet deconectat de pe website. Apoi urmeaza acest video pentru a crea ticket-ul.


Speram ca inca ai acces la acel cont de Steam. Daca nu, nu te putem ajuta.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Salut din nou @claudiu_paul2,

Topicul tau a fost inactiv pentru 5 zile de ultimul raspuns. Din aceasta cauza, il voi muta la Nerezolvate.
Nu ezita sa ne contactezi din nou in cazul in care vei avea nevoie de asistenta suplimentara creand alt topic!

Multumesc pentru intelegere!

//Topic inchis si mutat la Nerezolvate

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.