Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Trzy krotny nagły wzrost ping do ponad 1k i kick, a potem inf o używaniu przez kogoś mojego Steam Id


matadrox

Question

Witajcie. Wczoraj z wieczora, grając z kumplem na serwerze [No Car's] nagle dzieją się cuda z jego truck'iem a u mnie inf, że zostałem wykopany za ping. Najwyższy ponad tysiąc. Ok. Zaczynam kolejny raz i po chwili to samo. Za trzecim razem też podobna sytuacja, z tym że do tego info - nie zdążyłem zrobić screen - coś w stylu "it looks like it some one use your SteamId". Coś w ten deseń. Ogólnie dotąd nie miałem kłopotów z pingiem. Zawsze na poziomie 30-36ms. Czy faktycznie może istnieć możliwość, aby ktoś wykorzystał mój Id, podłączając się, czy to tylko interpretacja systemu mp? Jestem daleki od kręcenia afery. Po prostu tak było i już ;) Za wszelkie odpowiedzi, serdecznie z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Prawdopodobnie utraciłeś połączenie z serwerem podczas, gdy w niemalże tym samym czasie klient dokonuje próby ponownego połączenia. Zwykle wystarczy ponownie połączyć się z serwerem po minucie od otrzymania tego komunikatu, by serwer zdążył wyczyścić slot, z którego korzystałeś w poprzedniej sesji gry. Najlepiej korzystaj z połączenia przez złącze Ethernet by uzyskać stabilniejsze połączenie z lokalnym routerem. Dobrze jest też okresowo restartować router, który jest wykorzystywany do łączenia się z Internetem. Zbyt długa jego praca może odbić się na jego wydajności, co z kolei może doprowadzić do problemów ze stabilnością.

  • Thanks 1

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

  • 0
  • Web Developer

Witaj @matadrox,

 

W związku z tym, że ten temat nie był aktywny przez ostatnie 3 dni, przenoszę go do sekcji nieaktywnych tematów.

Jeżeli nadal potrzebujesz pomocy, stwórz nowy temat lub skontaktuj się z nami za pomocą Systemu Ticket.

 

Z poważaniem,
Kid Fabi
TruckersMP Support Team

 

// Zamykam i przenoszę do Nieaktywnych Tematów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.