Jump to content

Przyszłość projektu ETS2MP


mwl4

Recommended Posts

O ile wiem wspomniane podwójne naczepy prezentowane w okresie około świątecznym na jednym z oficjalnych kanałów (twitch lub coś podobnego) była mowa, że ów naczepy mają zostać wprowadzone po wydaniu DLC Skandynawia. Nie określono jednakże dokładnie kiedy i na jakiej zasadzie (czy będzie można nimi jeździć po całej mapie, czy tylko po terenie Skandynawii). Prawda jest taka, że przez ten okres wszystko mogło się obrócić o 360st. więc możliwe są wszystkie warianty i wszelaka dywagacja jest na poziomie przypuszczeń niżeli faktów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQash Zaczynam powoli wątpić we wprowadzenie tych naczep. Z tego co mówiono podobno mają być tylko na obszarze mapy z DLC Skandynawia, no ale jak to by miało działać? Przecież, żeby były podwójne naczepy w zleceniach, to trzeba by było zmienić ekonomie, która będzie dopiero w Becie. gdyby miało to być, to na razie tylko dla fanu, czyli na zasadzie takiej jak teraz było to prezentowane, czyli wciskasz przycisk i robi Ci się kopia naczepy, którą ciągniesz, a jak chcesz parkować, to musisz ją jakoś usunąć, no chyba że ktoś będzie tak chciał parkować, ale niektórym to i po 5 min zajmuje parkowanie z jedną naczepą :) . Musiałaby ona znikać po przejściu na teren Europy, a gdy pomyślę, jakie problemy potrafią mieć niektórzy z jedną naczepą, to załamka, a i nowa zabawka dla trolli.

 

Aczkolwiek sam bardzo chciałbym pojeździć takim składem.

 

 
No to już wiadomo: http://i.imgur.com/mZIWfzk.png- No to sobie pojeździliśmy jak na tą chwilę ;) 
Link to comment
Share on other sites

Można się było tego spodziewać. Nie chciało mi się wierzyć w to, żeby taka "zabawka" jak podwójne naczepy wyszła w formie jaką prezentowali w święta lub chociaż podobnej. Wiadomo, że wymaga to dopracowania, no ale w takim wypadku oczekiwać będziemy na to więcej czasu niżeli każdy by zakładał.

 

Wiem, że zaraz wyleję na sobie wrzątek goryczy, ale wychodzi w tym momencie rzetelność deweloperów. Obiecanki cacanki, inaczej tego nazwać nie można. Filmik pokazujący podwójne naczepy był tak na prawdę podrażnieniem najczulszego punktu graczy (bardziej dosadnie podzyndzanie w dzyndzelek). Zaraz odezwie się głos, że przecież to alpha itd. No ale skoro to alpha, to po co pokazywać coś co będzie nieosiągalne w najbliższym czasie?

  • Upvote 4

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@WooQuash 

 

Muszę się z Tobą zgodzić ;) Niepotrzebnie było wspominane o podwójnych naczepach, skoro nie mają zamiaru ich dodawać do multiplayer w najbliższym czasie. Narobili przysłowiowego "smaczka" graczą. Mi tam za bardzo na tym nie zależy, ale skoro była obietnica, że dodają to po wyjściu Skandynawskiego DLC to powinni tak zrobić.

Pozdrawiam.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.