Jump to content

Logitech G29


Merlin6

Recommended Posts

Tak patrzę na swoją kierownicę od spodu i dziwnie to trochę wygląda, gdyż coś co wygląda na łączenie dwóch elementów w rzeczywistości jest zwykłym przetłoczeniem. Wydaje mi się, że gdybyś rozkręcił kierownice dowiedziałbyś się czegoś więcej, ale nie jestem pewny czy to przypadkiem nie łączy się z usunięciem gwarancji, chociaż nie mam pojęcia gdzie tu są plomby, być może gdzieś pod spodem ukryte. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

Tzn patrząc na kształt tych "trzymaków" (nie znajdę na faście synonimu), to może być ciężko to wymienić bez rozkręcania, a gwarancja tego nie obejmuje, bo do dziś pamiętam jak przy zakupie sprzedawca mnie o tym informował zalecając zakup dodatkowego ubezpieczenia na uszkodzenia spowodowane przez użytkownika. 

                                                                                                                                                                                                      

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Witaj @Merlin6,

 

Chciałbym Cię poinformować, że Twój wątek jest nieaktywny przez miesiąc, więc aby zostały w tej sekcji forum tylko wątki aktywne przenoszę Twój wątek do Archiwum. Jeżeli masz jakieś pytania bądź chcesz abym w przyszłości Twój wątek przywrócił skontaktuj się ze mną za pośrednistwem forum TruckersMP w prywatnej wiadomości.

 

// Zamykam i przenoszę do Archiwum

gyhpuYu.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.